Djeco Gra skojarzenia dla 2 latka Little Association


DJ08553

Djeco

W magazynie, dostawa 24h

70,65 zł

78,50 zł

Opis produktu:

Gra planszowa skojarzenia dla 2 do 4 dzieci od 2 i pół lat. Każda runda trwa około 10 minut. Przed rozpoczęciem gry, połóż na środku stołu zwierzątka i 3 karty światów. 30 kart elementów potasuj i ułóż w stosie na środku stołu.

Najmłodszy gracz odwraca pierwszą kartę z talii. Wszystkie dzieci patrzą na kartę i próbują przypasować ją do któregoś ze światów. Kiedy dziecko jest już pewne skąd element pochodzi, powinno jak najszybciej chwycić ze stołu zwierzątko, które przynależy do tego świata i umieścić je na swoim miejscu Pierwsze dziecko, które wykona to poprawnie – wygrywa odkrytą kartę. (Np.: odwrócona karta to ryba. Ryba jest częścią świata żaby – Stawu. Gracz, który jako pierwszy umieści figurkę żaby na karcie Stawu, wygrywa kartę ryby) Jeżeli gracz popełni błąd, musi odłożyć poprzednio wygraną kartę na spód talii (jeżeli jeszcze nie wygrał żadnej – nie dzieje się nic) Następnie gracz siedzący po lewej najmłodszego uczestnika, odkrywa kolejną kartę itd.

Kto wygrywa? W zależności jak długo dzieci chcą grać, należy na początku gry ustalić czy: - wygrywa gracz, który jako pierwszy zdobędzie 5 kart - wygrywa gracz, który zdobył największa liczbę kart, gdy wszystkie zostaną już odkryte

Cechy produktu:

Zawartość

- 3 gumowe zwierzątka (1 królik, 1 żaba, 1 krówka)
- 3 karty “światów” (ogród warzywny, staw, łąka)
- 30 kart elementów należących do światów królika (ogród warzywny), żaby (staw), krówki (łąka)

Wielkość

21.5 x 21.5 x 5cm.

Wiek

Od 2½ lat.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :