Puky Wutsch jeździk czerwony metalowy dla dzieci +18mc


PUKY-3029

Puky

W magazynie, dostawa 24h

219,00 zł

Opis produktu:

Dla dzieci, które doświadczyły już pewności chodzenia i mają podstawowe umiejętności w utrzymywaniu równowagi stworzono jeździki Wutsch®. Wutsch, w kolorze czerwonym, jest pojazdem doskonale nadającym się do jazdy wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w konstrukcji jeździka wychylnej przedniej osi, która pozwala na jazdę w różnych warunkach podłoża. Takie rozwiązanie techniczne ułatwia małym kierowcom uczenie się koordynacji pracy nóg i rąk podczas jazdy, a także przyczynia się do treningu równowagi.

Pojazd przeznaczony jest dla dzieci wieku od 18go miesiąca, które osiągnęły 80 cm wzrostu. Siodełko jest zamontowane na wysokości 24,5 cm. Jeździk Wutsch jest lekki, posiada ergonomiczne siedzenie, bezpieczne zaokrąglone rączki, ciche koła, ograniczony skręt kierownicy. Wutsch jest malowany proszkowo, lakier jest odporny na uderzenia. Montaż Wutsch jest łatwy, instrukcję montażu można pobrać tu.

Istotnym warunkiem użytkowania tego sprzętu jest nabycie przez dziecko umiejętności samodzielnego stania i biegania. Wutsch to jeździk przeznaczony dla dzieci, które pewnie chodzą i rozwinęły podstawy zmysłu równowagi.

Czy się różni jeździk Wutsch od pozostałych jeździków Puky ?

Przeczytaj nasz poradnik o jeździkach zanim kupujesz.

5-cio letnia gwarancja Puky

Teraz Twój nowy pojazd PUKY może mieć przedłużoną gwarancję do 5 lat. Gwarancja obejmuje ramę, widelec i kierownicę. Wydłużoną gwarancją objęty jest każdy pojazd zarejestrowany na stronie www.puky.pl. Gwarancja jest związana z produktem i przechodzi na nowego właściciela po jego odsprzedaniu.

Więcej informacji: https://www.puky.pl/pl/garantie .

Serwis i części zamienne

Od wielu lat, produkty Puky wyróżniają się bardzo dobrym serwisem części zamiennych. Części zamienne Puky możesz zamówić w naszym sklepie. Czytaj nasz poradnik o serwisie rowerowym Puky, dowiedz się więcej !

Ostrzeżenia

Zabawka do użytkowania wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, na terenie płaskim i równym. Nie użytkować w pobliżu basenu ani w pobliżu innych otwartych zbiorników wodnych.

Cechy produktu:

Jeździk wyprodukowany w Niemczech.

Materiał

Rama: metal.
Koła: ciche tworzywo sztuczne.

Wymiary

Długość jeździka: 57cm.
Szerokość jeździka: 23cm.
Waga jeździka: 2,8 kg.
Wysokość kierownicy: 39 cm.
Wysokość siodełka: 24 cm.

Wiek

Od 18mc.
Wzrost dziecka: od 80 cm.
Maksymalne obciążenie: 20kg.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 11,79zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :