SentoSphere COLORIZZY Motyle malowanie po numerach

SentoSphere COLORIZZY Motyle malowanie po numerach

SEN-04504#d
Sentosphere
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już we wtorek
60,98 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,20zł Wysyłka kurierem od 13,70zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Sentosphere Colorizzy Motyle to zestaw kreatywny do malowania zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci, które pragną stworzyć swój własny, niebanalny obraz. Aby je stworzyć wystarczy jedynie pomalować ponumerowane pola odpowiednimi do nich farbkami akrylowymi, które są częścią zestawu. W środku znajdują się dwie kolorowanki pięknych motyli ukazanych wśród polnych kwiatów. Oba motyle zostały uchwycone z innych perspektyw, a ich skrzydła tak jak w naturze można zaobserwować, różnią się od siebie barwami i wzorami. Jeden z nich spoczywa na środku kwiatka i prezentuje swoje różowo żółte skrzydła od boku, a drugi widziany jest w całej swojej okazałości od góry. Zabawka znakomicie pozwala wesprzeć dziecko w rozwijaniu wyobraźni i umiejętności manualnych oraz ćwiczeniu wytrwałości i precyzji. Jednak przede wszystkim jest świetną zabawą, którą można także wykonywać wspólnie!

Sentosphere Colorizzy to zestawy kreatywne do malowania zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych dzieci, które pragną stworzyć swoje własne, niebanalne obrazy. Aby je stworzyć wystarczy jedynie pomalować ponumerowane pola odpowiednimi do nich farbkami akrylowymi, które są częścią zestawu. Zabawka znakomicie pozwala wesprzeć dziecko w rozwijaniu wyobraźni i umiejętności manualnych oraz ćwiczeniu wytrwałości i precyzji. Jednak przede wszystkim jest świetną zabawą, którą można także wykonywać wspólnie!

Cechy produktu:

Zawartość zestawu

- 2 obrazy do malowania 22 x 22 cm
- 12 farb akrylowych
- pędzel
- paletka
- instrukcja

Wielkość

23,5 x 23,5 x 3,5 cm.

Wiek

Od 8 lat.

SEN-Colorizzy Instrukcja PL

SentoSphere Colorizzy Instrukcja po polsku

Produkty powiązane:

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.