Puky jeździk różowy dla dziewczyn +18mc metalowy PUKYmoto


PUKY-3041

Puky

W magazynie, dostawa 24h

269,00 zł

Opis produktu:

Trzykołowy jeździk ciemno-różowy z pastelowymi widelcami, szarymi kołami i czarnym siedziskiem (PUKYmoto Berry). Jest ergonomicznie zaprojektowany dla dziewczyn od 18-go miesiąca życia, który osiągnęły 83 cm wzrostu. Jest idealną tranzycją między czterokołowym jeździkiem i dwukołowym rowerkiem. Ma regulowaną wysokość siodełka i kierownicy. 

Wspiera rozwój psychoruchowy dzieci. Może być użytkowany w domu i na zewnątrz. Jeździk jest przeznaczony dla dzieci, które są już w stanie bezpiecznie chodzić, umożliwia im bardziej dynamiczną i sportową jazdę niż w przypadku klasycznego czterokołowego jeździka. Jednocześnie jest stabilniejszy niż dwukołowy rowerek. Jest lekki, posiada bezpieczne zaokrąglone rączki, ciche koła.

Do użytkowania tego pojazdu dziecko powinno z pomocą opiekunów umieć stać i biegać. W związku z tym, że pojazd jest bardzo często pierwszym pojazdem dziecka, zaleca się rodzicom asekurację malucha, zwłaszcza podczas pierwszych prób nauki jazdy. Należy z uwagą obserwować jak dziecko sobie radzi z jeździkiem, pomagając w razie niepowodzeń lub pojawienia się ewentualnych przeszkód.

5-cio letnia gwarancja Puky

Teraz Twój nowy pojazd PUKY może mieć przedłużoną gwarancję do 5 lat. Gwarancja obejmuje ramę, widelec i kierownicę. Wydłużoną gwarancją objęty jest każdy pojazd zarejestrowany na stronie www.puky.pl. Gwarancja jest związana z produktem i przechodzi na nowego właściciela po jego odsprzedaniu.

Więcej informacji: https://www.puky.pl/pl/garantie .

Serwis i części zamienne

Od wielu lat, produkty Puky wyróżniają się bardzo dobrym serwisem części zamiennych. Części zamienne Puky możesz zamówić w naszym sklepie. Czytaj nasz poradnik o serwisie rowerowym Puky, dowiedz się więcej !

Ostrzeżenia

Zabawka do użytkowania wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, na terenie płaskim i równym. Nie użytkować w pobliżu basenu ani w pobliżu innych otwartych zbiorników wodnych.

Cechy produktu:

Jeździk wyprodukowany w Niemczech.

Materiał

Rama: metal.
Koła: ciche tworzywo sztuczne.

Wymiary

Długość jeździka: 63 cm.
Szerokość jeździka: 18,5 cm.
Waga jeździka: 2,6 kg.
Wysokość kierownicy: od 27 do 29 cm.
Wysokość siodełka: od 28 do 38 cm.

Wiek

Od 18 mc.

Wzrost dziecka: od 83 do 98 cm.
Wysokość kroku: od 28 do 38 cm.

Maksymalne obciążenie: 20 kg.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 11,79zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :