Karmienie

Filtry


Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Naczynia dla dzieci, akcesoria do karmienia niemowlaka

  Karmienie jest jedną z najważniejszą czynnością w relacjach matki i dziecka od pierwszych chwil po narodzinach. Zdrowy niemowlak będzie karmiony najpierw piersią lub butelką, z czasem będą stopniowo wprowadzane stałe pokarmy do jego diety. O czas i sposób rozszerzenia diety malucha zdecydują rodzice w konsultacji z lekarzem pediatrą, jednak zazwyczaj następuje to między trzecim a szóstym miesiącu życia.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

  Matkom karmiącym butelką oferujemy butelki sprawdzonej francuskiej marki Beaba, wraz z akcesoriami: podgrzewacze, szczotki i suszarki na butelki, pojemniki na mleko w proszku, etui termoizolacyjne. Smoczki do butelek Beaba są wykonane z miękkiego silikonu i są gwarantowane bez BPA. Niezależnie od tego, czy dziecko karmione jest piersią, czy butelką, rodzicom na pewno potrzebne będą śliniaki dla noworodka: w ofercie mamy śliniaki wiązane lub zapinane na rzep, śliniaki z rękawkami, śliniaki silikonowe lub bawełniane.

  W naszym sklepie dla dzieci można znaleźć także ogromny wybór naczyń dla dzieci z melaminy i sztućców dla niemowlaka i dzieci. Oferujemy naczynia francuskiej marki Petit Jour Paris, naczynia Beaba, Skip Hop i wiele innych marek. W asortymencie są płaskie talerzyki dla dzieci i miseczki dla niemowląt z przyssawką, kubeczki dla niemowląt do nauki picia i kubki niekapki, podkładki na stół dla dzieci, sztućce z melaminy lub metalowe, łyżeczki dla niemowląt. Na prezent z okazji narodzin dziecka polecamy zestawy naczyń dla dzieci lub zestawy obiadowe dla niemowląt.

  Do gotowania posiłków dla dziecka polecamy urządzenia do gotowania dla dzieci marki Beaba, roboty wielofunkcyjne Babycook.