Mini Micro Baby 3w1 hulajnoga z siedziskiem 1+ zielona


MM-MM0108

Micro Mobility

W magazynie, dostawa 24h

429,00 zł

  Dodaj do listy życzeń

Opis produktu:

Mini Micro 3w1 jest nowoczesnym i ergonomicznym pojazdem 3 w 1 w kolorze zielonym. Deska hulajnogi jest zielona, hamulec tylny pomarańczowy. Kółka są przezroczyste z czerwonym napisem. Rączka i siedzenie są szare.

Mini Micro 3w1 posiada wygodne siodełko z regulowaną wysokością oraz niski zaokrąglony drążek: od 12 miesiąca spełnia funkcję jeździka. Bez siodełka ale dalej z niskim drążkiem staje się pierwszą hulajnogą dla dzieci od 18 miesiąca. Potem można zamontować duży metalowy drążek, normalna hulajnoga Micro Mini dla dzieci od 2 lat jest przeznaczona jest również dla starszego dziecka do 5 roku życia.

Mini Micro to pojazd przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 roku do 5 lat oraz o wadze do 20 kg. Jest to idealny prezent na roczek dziecka.

Kolejną zaletą Mini Micro 3w1 są trzy koła, w tym dwa z przodu, gwarantujące stabilność pojazdu. Koła zostały wykonane z PU, pozwalając na gładką oraz wygodną jazdę. Również pojazd wyposażono w łyżkowy hamulec, umożliwiający łatwą i intuicyjną obsługę przez małe dziecko. Mini Micro 3w1 posiada długi i niski podest, przyczyniając się do  bezproblemowego odpychania oraz co ważne, mieści obie nogi dziecka.

Mini Micro 3w1 to pojazd nowej generacji, sprzyjający oszczędzaniu. Koła wykonane z PU wyróżniają się cichą jazdą i choć przeznaczone są do jazdy po asfalcie, to nie rysują podłogi domowej. Również pojazd został wyposażony w drążek, umożliwiający łatwy transport, zaś cały sprzęt jest bardzo lekki - waży 1,5 kg. A wszystkie wymienione zalety Mini Micro 3w1 sprawiają, że jest doskonałym prezentem na roczek dziecka.

Instrukcję obsługi można również pobrać tu.

Ostrzeżenia

Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym.
Zalecamy użytkowanie tej zabawki pod nadzorem osoby dorosłej, na terenie płaskim i równym, w znacznym oddaleniu od basenu lub innych otwartych zbiorników wodnych.

Cechy produktu:

Kolor

Zielony.

Materiał

Rama: aluminium.
Koła: PU.

Wymiary

Wysokość podestu: 11cm.
Długość podestu: 30cm.
Wysokość kierownicy: od 34 cm (kierownica plastikowa) do 67cm (kierownica aluminiowa).
Regulacja siodełka: 8 cm lub 16 cm.
Długość: 55cm.
Szerokość: 22cm.
Waga: 1,5 do 1,9kg
Koła: 120/80mm.

Wiek

Od 12mc.
Maksymalne obciążenie: 20kg.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 11,79zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 2zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

26 Inne produkty w tej samej kategorii :