Whisbear Szumiący Królik Felcia zabawka uspokajająca +0mc
Whisbear Szumiący Królik Felcia zabawka uspokajająca +0mc
Whisbear Szumiący Królik Felcia zabawka uspokajająca +0mc
Whisbear Szumiący Królik Felcia zabawka uspokajająca +0mc

Whisbear Szumiący Królik Felcia zabawka uspokajająca +0mc

WB-45036
Whishbear
W magazynie, dostawa 24h
182,93 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 11,50zł Wysyłka kurierem od 12zł Darmowa wysyłka od 200zł 60 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Szumiący Królik Felcia z czujnikiem płaczu jest biały z różowym noskiem i uszy w kolorowe kropki. To jest zabawka uspokajająca i mięciutka przytulanka w jednym. Od pierwszych dni uspokaja i ułatwia dziecku zasypianie.

Szumiący Królik został uszyty z miękkiego, najwyższej jakości białego pluszu. Dzięki bezpiecznie wszytym magnesom w łapkach królika, zabawkę można zaczepić na ramie łóżeczka czy wózka.

Urządzenie szumiące z funkcją CRYsensor emituje różowy szum, który przypomina niemowlakowi przyjazne dźwięki z brzucha mamy. To właśnie różowy szum jest tym najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym dla dziecka. Urządzenie bezpieczne umieszczone jest w środku zabawki.

Do pełnego działania szumiącej zabawki, potrzebne są trzy baterie typu AAA. Baterie nie są dołączone do zakupionego produktu.

Jak działa Czujnik Płaczu?

Funkcja CRYsensor, czyli „czujnik płaczu”, to inteligentne rozwiązanie, które zaprojektowano z myślą o nocnych i nagłych przebudzeniach niemowląt. Szumiący Miś automatycznie reaguje uspokajającym różowym szumem, gdy rozpozna płacz dziecka. Po 40 minutach szumienia urządzenie łagodnie wycisza się i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka lub nagłe dźwięki, ponownie uruchamiają szum na 20 minut. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia. Urządzenie obsługiwane jest jednym przyciskiem. Można regulować poziom głośności szumu, który również wycisza dźwięki otoczenia.

Wygodny w czyszczeniu

Po wyjęciu z przytulanki urządzenia szumiącego, misia można bezpiecznie wyprać w pralce. 

Gwarancja Bezpieczeństwa

Produkty Whisbear, jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Instytut weryfikuje produkty pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego oraz rozwojowego.

Cechy produktu:

Wyprodukowano w Polsce.

Materiał

Plusz.

Wielkość

Miś: 33 x 13 x 16 cm. 
Urządzenie emitujące szum: 7 × 2,3 cm. 
Opakowanie: 35 x 13 x 23 cm.

Wiek

Od urodzenia.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.