Whisbear Szumiący Królik Felcia zabawka uspokajająca +0mc


WB-45036

Whishbear

W magazynie, dostawa 24h

211,19 zł

219,99 zł

Opis produktu:

Szumiący Królik Felcia z czujnikiem płaczu jest biały z różowym noskiem i uszy w kolorowe kropki. To jest zabawka uspokajająca i mięciutka przytulanka w jednym. Od pierwszych dni uspokaja i ułatwia dziecku zasypianie.

Szumiący Królik został uszyty z miękkiego, najwyższej jakości białego pluszu. Dzięki bezpiecznie wszytym magnesom w łapkach królika, zabawkę można zaczepić na ramie łóżeczka czy wózka.

Urządzenie szumiące z funkcją CRYsensor emituje różowy szum, który przypomina niemowlakowi przyjazne dźwięki z brzucha mamy. To właśnie różowy szum jest tym najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym dla dziecka. Urządzenie bezpieczne umieszczone jest w środku zabawki.

Do pełnego działania szumiącej zabawki, potrzebne są trzy baterie typu AAA. Baterie nie są dołączone do zakupionego produktu.

Jak działa Czujnik Płaczu?

Funkcja CRYsensor, czyli „czujnik płaczu”, to inteligentne rozwiązanie, które zaprojektowano z myślą o nocnych i nagłych przebudzeniach niemowląt. Szumiący Miś automatycznie reaguje uspokajającym różowym szumem, gdy rozpozna płacz dziecka. Po 40 minutach szumienia urządzenie łagodnie wycisza się i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka lub nagłe dźwięki, ponownie uruchamiają szum na 20 minut. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia. Urządzenie obsługiwane jest jednym przyciskiem. Można regulować poziom głośności szumu, który również wycisza dźwięki otoczenia.

Wygodny w czyszczeniu

Po wyjęciu z przytulanki urządzenia szumiącego, misia można bezpiecznie wyprać w pralce. 

Gwarancja Bezpieczeństwa

Produkty Whisbear, jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Instytut weryfikuje produkty pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego oraz rozwojowego.

Cechy produktu:

Wyprodukowano w Polsce.

Materiał

Plusz.

Wielkość

Miś: 33 x 13 x 16 cm. 
Urządzenie emitujące szum: 7 × 2,3 cm. 
Opakowanie: 35 x 13 x 23 cm.

Wiek

Od urodzenia.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 11,79zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :