Podkładki na stół dla dzieci

Dzieci brudzą zarówno jedząc, jak i malując, o tym wie każdy rodzic. Z tego względu, podkładki na stół są bardzo przydatne podczas jedzenia oraz podczas zajęć plastycznych. Ich głównym zadaniem to ochrona stołu kuchennym lub biurkiem dziecięcym przed zabrudzeniem.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Oferujemy podkładki łatwo zmywalne, wykonane z wysokojakościowego polipropylenu. Polipropylen jest bezpiecznym rodzajem tworzywa sztucznego, wytrzymały na ścieranie, który się nie zniekształca, a jest zarazem giętki. Marki Petit Jour Paris i Crocodile Creek gwarancją, że wykorzystany do produkcji polipropylen nie zawiera szkodliwego dla zdrowia PVC. Maty na stół można myć gąbką lub pod bieżącą wodą z płynem do mycia naczyń. Nie są odporne na bardzo wysokie temperatury, dlatego lepiej je nie myć w zmywarce. Z tego samego powodu, na macie można położyć ciepły talerz obiadowy pod warunkiem, że można tego talerza trzymać w rękach: jeżeli jest na to za ciepły, wtedy musi on ostygnąć, zanim go położymy na macie.

Nasze podkładki na stół są drukowane z jednej lub z dwóch stron. Rysunki są dziecięce, wesołe, nieraz nawet edukacyjne. Maty na stół amerykańskiej marki Crocodile Creek uczą dziecku nowych słów, nowych zwierząt: z tej marki oferujemy na przykład podkładki z dinozaurami, insektami, zwierzętami z sawanny. Na każdej macie znajdują się rysunki zwierząt oraz ich nazwy. Podkładki dla małych dzieci ze słoniem Elmerem marki Petit Jour Paris z kolei uczą jak nakryć stół: talerz w środku, widelec po lewej strony talerza, nóż po prawej, a szklanka po wyżej.

Większość podkładek ma klasyczny prostokątny kształt. Marka Ebulobo oferuje matę o oryginalnym kształcie głowy wilka. Podkładki są na tyle duże, że można na nich umieszczać talerz standardowej wielkości, sztućce i szklankę. Można na nich również umieszczać duży arkusz papieru A3 i rysowania i malowania.