- Nowy






Zestaw do robienia długopisów i mazaka „Kawai” marki Buki France to kreatywna propozycja dla dzieci od 6 lat. Umożliwia samodzielne ozdobienie i złożenie dwóch długopisów oraz mazaka, które po udekorowaniu staną się kolorową ozdobą piórnika.
Zestaw zawiera elementy do dekoracji – figurki, pompony i ozdoby – w stylu kawaii. Długopisy mają zmywalny tusz, który można wymazać dołączonymi figurkami w kształcie uśmiechniętej buźki i kotka. Dołączone są także zapasowe wkłady w kolorze niebieskim i czarnym.
2 długopisy, 1 mazak, 4 zapasowe wkłady (2 niebieskie i 2 czarne), 2 figurki (uśmiechnięta buźka i kotek), cekiny, elementy dekoracyjne, 1 duży pompon, minikoraliki, małe pompony, koraliki, 1 lejek, instrukcja.
10 x 4 x 22 cm.
Od 6 lat.
Aktualnie brak opinii.