Giotto Bebe duży zestaw plastyczny dla 2 latka Maxi Super Set
Giotto Bebe duży zestaw plastyczny dla 2 latka Maxi Super Set
Giotto Bebe duży zestaw plastyczny dla 2 latka Maxi Super Set
Giotto Bebe duży zestaw plastyczny dla 2 latka Maxi Super Set

Giotto Bebe Super Maxi zestaw plastyczny dla 2 latka

FIL-466900
Giotto Bebe
Oczekujemy na dostawę
111,38 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,20zł Wysyłka kurierem od 13,70zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Super Maxi zestaw plastyczny dla 2 latka marki Giotto Be-be to bogaty zestaw do kolorowania i modelowania. Zestaw zawiera: 8 wytrzymałych pisaków Giotto Be-be, 6 bardzo grubych i wytrzymałych kredek Giotto Be-be, dużą temperówkę, książeczkę do kolorowania, 3 pojemniki ciastoliny Giotto Be-be i zestaw 4 akcesoria do modelowania (rura, nożyczki, krajalnica i łopatkę.

Giotto Be-be to znakomita zabawa przy pełnym bezpieczeństwie.

Pisaki

Są idealne dla bardzo małych dzieci. Są bezpieczne i łatwe do usunięcie (zarówna z dłoni i ubrań), testowane dermatologiczne. Mają intensywne kolory, łatwo rysują. Wentylowane zatyczki zapobiegają zadławieniu. Są wyposażone w blokadę oraz bardzo mocną końcówkę, zapobiegającą wciskaniu i zniszczeniu pisaków. Są grube, średnica wkładu wynosi 5 mm. Pisaki mają 14 cm długości. Całkowite bezpieczeństwo jest gwarantowane starannym doborem składników i drobiazgową kontrolą jakości prowadzoną na każdym etapie procesu produkcyjnego. 

Kredki

Kredki są grube, idealne dla bardzo małych dzieci. Są wykonane we Włoszech z najlepszego drewna cedrowego: są bardzo wytrzymałe na uderzeniach wszelkiego rodzaju, są bardzo mało łamliwe. Jasne, pastelowe kolory są łatwe do nakładania: kredki łatwo rysują. Kredki są bezpieczne, z bezpieczną, zaokrągloną końcówką i są łatwe do zatemperowania. Rysik jest bardzo gruby, ma 7 mm średnicy. Kredka ma 10,5 cm długości.

Ciastolina

Ciastolina jest dermatologicznie testowana. Wykonana jest z naturalnych składników, jest nieszkodliwa i nie plami ubrań. Zestaw jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat, nie zawiera małych elementów, które mogą być połknięte przez dziecko.

Cechy produktu:

Wyprodukowane we Włoszech.

Zawartość

3 x 100g ciastoliny Giotto Be-be
4 akcesoria do ciastoliny
6 kredek Giotto Be-be
8 pisaków Giotto Be-be
1 temperówka
1 kolorowanka

Wielkość

Opakowanie: 32 x 43 cm.

Wiek

Od 2 lat.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.