Giotto Bebe Super Maxi zestaw plastyczny dla 2 latka


FIL-466900

Giotto Bebe

Oczekujemy na dostawę

137,00 zł

Opis produktu:

Super Maxi zestaw plastyczny dla 2 latka marki Giotto Be-be to bogaty zestaw do kolorowania i modelowania. Zestaw zawiera: 8 wytrzymałych pisaków Giotto Be-be, 6 bardzo grubych i wytrzymałych kredek Giotto Be-be, dużą temperówkę, książeczkę do kolorowania, 3 pojemniki ciastoliny Giotto Be-be i zestaw 4 akcesoria do modelowania (rura, nożyczki, krajalnica i łopatkę.

Giotto Be-be to znakomita zabawa przy pełnym bezpieczeństwie.

Pisaki

Są idealne dla bardzo małych dzieci. Są bezpieczne i łatwe do usunięcie (zarówna z dłoni i ubrań), testowane dermatologiczne. Mają intensywne kolory, łatwo rysują. Wentylowane zatyczki zapobiegają zadławieniu. Są wyposażone w blokadę oraz bardzo mocną końcówkę, zapobiegającą wciskaniu i zniszczeniu pisaków. Są grube, średnica wkładu wynosi 5 mm. Pisaki mają 14 cm długości. Całkowite bezpieczeństwo jest gwarantowane starannym doborem składników i drobiazgową kontrolą jakości prowadzoną na każdym etapie procesu produkcyjnego. 

Kredki

Kredki są grube, idealne dla bardzo małych dzieci. Są wykonane we Włoszech z najlepszego drewna cedrowego: są bardzo wytrzymałe na uderzeniach wszelkiego rodzaju, są bardzo mało łamliwe. Jasne, pastelowe kolory są łatwe do nakładania: kredki łatwo rysują. Kredki są bezpieczne, z bezpieczną, zaokrągloną końcówką i są łatwe do zatemperowania. Rysik jest bardzo gruby, ma 7 mm średnicy. Kredka ma 10,5 cm długości.

Ciastolina

Ciastolina jest dermatologicznie testowana. Wykonana jest z naturalnych składników, jest nieszkodliwa i nie plami ubrań. Zestaw jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat, nie zawiera małych elementów, które mogą być połknięte przez dziecko.

Cechy produktu:

Wyprodukowane we Włoszech.

Zawartość

3 x 100g ciastoliny Giotto Be-be
4 akcesoria do ciastoliny
6 kredek Giotto Be-be
8 pisaków Giotto Be-be
1 temperówka
1 kolorowanka

Wielkość

Opakowanie: 32 x 43 cm.

Wiek

Od 2 lat.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :