



Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej
Zestaw „Świnka Amigurumi” marki Graine Creative to doskonała propozycja dla osób od 14 roku życia, które chcą stworzyć uroczą maskotkę w technice amigurumi. Umożliwia wykonanie różowej świnki o wysokości 10 cm, ozdobionej niebieskim szalikiem z pomponami, co nadaje jej wyjątkowego charakteru.
W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne materiały oraz szczegółowe instrukcje krok po kroku, które obejmują podstawowe techniki szydełkowania. Zestaw jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników, a proces szydełkowania jest intuicyjny i relaksujący.
Gotowa świnka może pełnić funkcję dekoracji, zabawki lub oryginalnego prezentu. Produkt łączy kreatywną zabawę z rozwijaniem zdolności manualnych i inspiruje do kolejnych projektów szydełkowych. To doskonały sposób na relaks i tworzenie unikalnych dzieł.
- 69m włóczki bawełnianej różowej
- włóczki bawełnianej w 6 kolorach
- 15g owaty
- szydełko 3,5mm
- igła do wełny
- 2 agrafki
- instrukcja.
Gotowy pluszak: 10cm.
Opakowanie: 10 x 18,5 x 10 cm.
Od 14 lat.
Aktualnie brak opinii.