In the stars - Galaxy counting game
In the stars - Galaxy counting game
In the stars - Galaxy counting game
In the stars - Galaxy counting game

Vilac Uczę się liczyć w kosmosie gra edukacyjna drewniana od 18 mc

VIL-02448#d
Vilac
W magazynie, dostawa 24h
146,00 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Nakładanka zręcznościowa i gra edukacyjna do nauki liczenia z motywem kosmosu to ciekawa propozycja dla dzieci. Zabawka jest wykonana z drewna, składa się z podstaw, drewnianej planety z kraterami i elementów do liczenia: 1 -statek kosmiczny, 2 -marsjanin, 3 -kosmonauta, 4 -rakieta, 5 -planety. Dziecko uczy się cyfr oraz liczenia od 1 do 5 - rozwija małą motorykę. Dziecko ma za zadanie umieścić elementy we właściwym miejscu. Nakładanie klocków na bolce wymaga precyzji i wymaga od dziecka skupienia na aktualnie wykonywanej czynności.

Nakładanka to zręcznościowa zabawka edukacyjna, szczególnie zalecana dla dzieci w drugim i trzecim roku życia. Rozwija małą motorykę i koncentrację u dziecka. Zabawka składa się z podstawki z bolcami i klocków z dziurą. Dziecko może budować wieżyczki, układać w górę, nakładać elementy jeden na drugim, bez obaw że konstrukcja się przewróci czy rozsypuje.

Vilac to francuska firma z ponad 100 letnią tradycją. Produkuje klasyczne zabawki, głównie drewniane. Zabawki Vilac wyróżniają się wysoką jakością wykonania, oryginalnym wzornictwem i kolorystyką.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno.

Wielkość

Opakowanie: 28 x 22 x 15 cm.

Wiek

Od 18 mc.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.