Klocki Zwierzęta do nawlekania, Vilac
Klocki Zwierzęta do nawlekania, Vilac
Klocki Zwierzęta do nawlekania, Vilac
Klocki Zwierzęta do nawlekania, Vilac

Vilac Drewniane klocki do nawlekania Zwierzęta +18m

VIL-01504#d
Vilac
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już we wtorek
81,22 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,20zł Wysyłka kurierem od 13,70zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Drewniane klocki zwierzęta do nawlekania to kreatywny zestaw wyprodukowany przez francuską markę Vilac, znaną z wysokiej jakości wykonania i oryginalnego wzornictwa. 

Zestaw zawiera 12 drewnianych klocków w kształcie różnokolorowych zwierzątek. Wśród nich znajdują się: kotek, piesek, żabka, ptaszek, króliczek, kaczka, żółw, myszka, sowa, świnka, rybka i chomik. Do zestawu został dołączony również sznurek, który pozwala na nawlekanie klocków. Sznurek posiada plastikowe łączniki, zabezpieczające przed zawinięciem się - łączniki wypinają się samoczynnie w momencie mocnego pociągnięcia. Elementy te są atestowane, zgodne z normą europejską i dopasowane do wielkości i siły dziecka.

Zabawa poprzez nawlekanie uczy dzieci koncentracji i rozwija sprawność manualną. Dodatkowo, nawlekanki ćwiczą prawidłowy chwyt i pobudzają wyobraźnię. Dziecko może poznawać świat zwierząt, kolory i tworzyć niesamowite historie ze zwierzętami w roli głównej. Produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Sznurek jest wyposażony w specjalne plastikowe łączniki, które wypinają się samoczynnie w momencie mocnego pociągnięcia przez dziecko. Zabezpieczają one na wypadek zawinięcia się sznurkiem. Łączniki są atestowane, zgodne z europejską normą i dopasowane na wielkość i siłę dziecka.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno, sznurek.

Wymiary

Długość sznurka: 30 cm.
Klocki ok. 3-5 cm.

Wiek

Od 18 mc.

Produkty powiązane:

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.