Aquarellum Mityczne Stworzenia 3 obrazy do malowania

Aquarellum Mityczne Stworzenia 3 obrazy do malowania, SentoSphere

SEN-06390#d
Sentosphere
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już w poniedziałek lub jutro (z dopłatą)
60,98 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 12,50zł Wysyłka kurierem od 12,90zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Zestaw trzech dużych obrazów z mitycznymi stworzeniami, do malowania techniką Aquarellum. Mity i legendy to źródła wielu inpsiracji, często są wypełnione po brzegi najdziwniejszymi stworzeniami. Plansze do malowania Aquarellum pokazują je dziecku, pozwalając mu zagłębić się w mityczny świat takich istot! Obrazki ukazują trzy magiczne zwierzęta: płonącego i dumnego feniksa w locie, chwalącego się okazałymi skrzydłami i wznoszącego ku niebu dziób gryfa oraz konia morskiego, który przysiadł na odpoczynek wśród lilii. Każde z tych stworzeń to niepowtarzalna okazja do namalowania pięknej pracy!

Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków zawartych w zestawie są otoczone lekko wypukłymi konturami, dzięki czemu można prowadzić pędzel, nie wychodząc poza obrys elementu. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.

Ułatwienia te pozwalają popuścić wodze wyobraźni kolorystycznej. Za pomocą pipety można na palecie mieszać ze sobą tusze, tworząc tym samym nieskończenie wiele kolorów i odcieni.

Cechy produktu:

Wyprodukowany we Francji.

Zawartość zestawu

- 3 obrazy do malowania
- 9 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 32,5 x 25 cm.

Wiek

Od 8 lat.

Aquarellum Duże Instrukcja PL

Aquarellum Duże Instrukcja PL

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.