





Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej
Zestaw Futerkowy potwór do szycia marki Creativ to idealna propozycja dla dzieci od 5 roku życia, które uwielbiają pluszaki. Dzięki temu zestawowi dziecko może stworzyć miękkiego i puszystego potwora ze sztucznego futra. Proces zaczyna się od zszycia białego kawałka futra, a następnie personalizacji potwora za pomocą pomponów i oczu.
Zestaw zawiera wszystkie potrzebne materiały i szczegółowe instrukcje, co czyni go łatwym w użyciu nawet dla początkujących. Dziecko może dodać zabawne detale, takie jak błyszczące uszy, kępka futra czy kolorowe pompony, nadając potworowi unikalny wygląd i osobowość. Wspólne szycie to także świetna okazja do spędzenia czasu z rodzicem.
Tworzenie futrzanego potwora wspiera rozwój umiejętności motorycznych i koncentracji. Gotowy pluszak stanie się nie tylko ulubioną zabawką, ale też wyjątkowym członkiem kolekcji w dziecięcym pokoju.
- sztuczne futro
- pluszowy miś
- pompony
- nici do szycia
- igła do szycia
- ruchome oczy
- muszka.
19 x 13 x 5 cm.
Od 5 lat.
Aktualnie brak opinii.