Aquarellum Jednorożce i Pegazy 3 obrazy do malowania +8, SentoSphere


SEN-06394#d

Sentosphere

W magazynie, dostawa 24h

71,80 zł

Opis produktu:

Zestaw trzech dużych obrazów z jednorożcami i pegazami do malowania techniką Aquarellum. Plansze przedstawiają trzy magiczne istoty: dwa pegazy, jednego z wieloma kwiatami w grzywie, a drugiego podczas podróży, kiedy w tle płynie droga mleczna. Trzecim zwierzęciem jest jednorożec na łące, na którego grzbiecie znajduje się bujna i kolorowa grzywa. Zarówno pegazy, jak i jednorożec muszą zostać pomalowane, by zyskać czarodziejskiego uroku!

Aquarellum to technika malarska, dzięki której można samodzielnie namalować perfekcyjne obrazy akwarelowe. Elementy obrazków zawartych w zestawie są otoczone lekko wypukłymi konturami, dzięki czemu można prowadzić pędzel, nie wychodząc poza obrys elementu. W miarę zamalowywania kolejnych części obrazka pojawiają się mikromotywy dekoracyjne. Uzyskany efekt daje wrażenie niezwykłej finezji, podczas gdy osiąga się go bez większej trudności.

Ułatwienia te pozwalają popuścić wodze wyobraźni kolorystycznej. Za pomocą pipety można na palecie mieszać ze sobą tusze, tworząc tym samym nieskończenie wiele kolorów i odcieni.

Cechy produktu:

Wyprodukowany we Francji.

Zawartość zestawu

- 3 obrazy do malowania
- 9 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 32,5 x 25 cm.

Wiek

Od 8 lat.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

2021-05-12
5
Wspaniałe, nawet dla dzieci, które mają problemy z małą motoryką!

To był wielki hit na urodzinach córki. Zestaw zawiera cztery obrazy do malowania, mogła się dzielić z koleżankami i każda z nich miała swój własny obraz. Technika jest świetna też dla dzieci, które zmagają się z umiejętnościami motorycznymi. Dziewczynki spędziły nad tym sporo czasu, eksperymentowały z mieszaniem kolorów, dopracowały szczegóły. Efekt końcowy bardzo zadowalający !

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :