Zestaw kreatywny obraz z diamentami Koń +8, SentoSphere

Zestaw kreatywny obraz z diamentami Koń +8, SentoSphere

SEN-20240#d
Sentosphere
Oczekujemy na dostawę
47,97 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,20zł Wysyłka kurierem od 13,70zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru

Opis produktu:

Zestaw kreatywny dla dziecka marki Sentosphere do samodzielnego wykonania obrazu brązowego konia. Dziecko za pomocą poręcznego rysika przytwierdza do samoprzylepnej planszy odpowiadające kryształki tworząc obraz zwierzęcia. 

Zestaw zawiera gotową do ozdobienia samoprzylepną planszę, woreczki z różnokolorowymi, błyszczącymi cyrkoniami, różowy rysik, tackę na kryształki oraz wosk. Opakowania kryształków są podpisane poszczególnymi literami, aby odpowiadały właściwym polom na obrazku. Proces tworzenia jest łatwy, odpowiedni do samodzielnego wykonania obrazu przez dziecko. 

Zestaw idealnie sprawdzi się na prezent dla miłośników koni, który nie tylko rozwinie ich umiejętności techniczne, a także będzie stanowił oryginalną ozdobę pokoju. 

Zestaw przeznaczony dla dziecka powyżej 8 roku życia.

Cechy produktu:

Zestaw wyprodukowany we Francji.

Zawartość

- 1 płótno z obrazem 16 x 16 cm
- 1000 różnokolorowych cyrkonii
- 1 tacka
- 1 rysik
- wosk

Wielkość

26,5x21,5x3,5cm.

Wiek

Od 8 lat.

SEN-diams Instrukcja po polsku

SentoSphere diamenty Instrukcja po polsku

Produkty powiązane:

Opinie o produkcie

Joanna
2021-05-11
4
Ładnie. Miła rozrywka.
Prezent dla 8-letniej dziewczynki, która uwielbia konie. Jest zachwycona. Spędziła nad tym kilka godzin. Zestaw dostarczany jest w pudełku o wymiarach kartki do drukarki. W środku samoprzylepne płótno z rysunkiem konia, do którego należy przyczepić diamenciki w odpowiednim kolorze (tym wskazanym), cyrkonie (każdy kolor w małym woreczku) oraz narzędzie do ich pobierania i przyczepiania bez trudu. Zestaw kompletny, instrukcja dokładna.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.