Zestaw kreatywny obraz z diamentami Koń +8, SentoSphere

Zestaw kreatywny obraz z diamentami Koń +8, SentoSphere

SEN-20240#d
Sentosphere
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już w poniedziałek lub jutro (z dopłatą)
47,97 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,50zł Wysyłka kurierem od 13,90zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru

Opis produktu:

Zestaw kreatywny marki Sentosphere to zabawa dzięki której można stworzyć niezwykły i zjawiskowy, a przede wszystkim błyszczący portret konia. W zestawie znajduje się gotowe do ozdobienia samoprzylepne płótno z obrazem konia, woreczki z różnokolorowymi cyrkoniami, poręczny rysik, tacka oraz wosk. Opakowania diamencików są podpisane poszczególnymi literami tak aby odpowiadały polom na obrazku. Technika tworzenia jest prosta i przyjemna. Za pomocą rysiku należy nabierać kolejno diamenciki i umieszczać je na polu zgodnym z literką na opakowaniu. Diamenciki pobierają się i przyczepiają bez trudu. Zabawka to świetna okazja, żeby ćwicząc precyzje stworzyć własne i orginalne dzieło.

Cechy produktu:

Zestaw wyprodukowany we Francji.

Zawartość

- 1 płótno z obrazem 16 x 16 cm
- 1000 różnokolorowych cyrkonii
- 1 tacka
- 1 rysik
- wosk

Wielkość

Opakowanie 20,8 x 28 x 1,5 cm.

Wiek

Od 8 lat.

SEN-diams Instrukcja po polsku

SentoSphere diamenty Instrukcja po polsku

Produkty powiązane:

Opinie o produkcie

Joanna
2021-05-11
4
Ładnie. Miła rozrywka.
Prezent dla 8-letniej dziewczynki, która uwielbia konie. Jest zachwycona. Spędziła nad tym kilka godzin. Zestaw dostarczany jest w pudełku o wymiarach kartki do drukarki. W środku samoprzylepne płótno z rysunkiem konia, do którego należy przyczepić diamenciki w odpowiednim kolorze (tym wskazanym), cyrkonie (każdy kolor w małym woreczku) oraz narzędzie do ich pobierania i przyczepiania bez trudu. Zestaw kompletny, instrukcja dokładna.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.