Aquarellum wróżki obrazy do samodzielnego malowania dla 6 latki, SentoSphere

Aquarellum wróżki 4 obrazy do samodzielnego malowania 6+, SentoSphere

SEN-00672#d
Sentosphere
Oczekujemy na dostawę
60,40 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru

Opis produktu:

Magiczne wróżki w akrobatycznych pozach fruwają na obrazkach. Każda z nich może zostać pokryta takimi barwami, jakimi tylko zechce dziecko. Czy mają być krzykliwe, czy spokojne i poukładane: to już kwestia wyobraźni! Jasna i różnorodna paleta głębokich, pełnych kolorów sprawia, że każdy obrazek może być inny, ale jednocześnie będzie zawsze wyglądał zachwycająco i czarująco.

Obrazki do malowania techniką Aquarellum są niezwykle lubiane przez dzieci. Mają radość twórczą, a przy tym są w stanie stworzyć dzieło sztuki. Na obrazkach do kolorowania są zarysy bajkowych wróżek. W procesie malowania ich, po zetknięciu z wodą, pojawiają się ozdobne ornamenty. Dziecko ma wolną rękę w kwestii doboru kolorów - przecież nikt nie wie, jak wyglądają wróżki i jaki mają kolor. Tak wykonane dzieło może zdobić ścianę w pokoju bądź zostać zaprezentowane komuś bliskiemu.

Aquarellum to różnego typu zestawy obrazów do samodzielnego malowania. Dzięki nim każdy będzie w stanie stworzyć prawdziwe dzieło sztuki, wykorzystując przy tym technikę akwareli. Szkice będące elementami zestawu, posiadają delikatnie wystającą, niezauważalną obwódkę. To właśnie dzięki niej pędzelek w rękach dziecka nie wyjdzie poza zaznaczony obrys. Wraz z nakładaniem kolejnych kolorów, na obrazku pojawią się delikatne motywy dekoracyjne, zmienia

Cechy produktu:

Wyprodukowano we Francji.

Zawartość

- 4 obrazy do malowania
- 5 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 18 x 25 cm.

Wiek

Od 6 lat.

Aquarellum junior instrukcja PL

Aquarellum junior instrukcja PL

Opinie o produkcie

Karolina
2017-04-07
5
Dużo radności
Córka bardzo zadowolona. Rysunki są dopracowane, obrazy skończone są całkiem ładne. Malować można nawet nie znając się na akwarelach. Zestaw zawiera dużo farb, dużo więcej niż do 4 obrazów, na pewno prędzej czy później dokupimy plansze dodatkowe.<br /> Polecam.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.