Aquarellum wróżki obrazy do samodzielnego malowania dla 6 latki, SentoSphere

Aquarellum Wróżki 4 plansze do malowania i farby, SentoSphere

SEN-00672#d
Sentosphere
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już we wtorek
53,66 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,20zł Wysyłka kurierem od 13,70zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru

Opis produktu:

Zestaw artystyczny dla dzieci od marki SentoSphere. Stwórz magiczne obrazy wróżek za pomocą techniki Aquarellum.

Zestaw składa się z 4 plansz do malowania, 5 butelek farby, paletki, pipetki do dozowania farb oraz pędzla. Aby wykonać obrazy, należy odpowiednio wymieszać farby, a następnie, precyzyjnie nanieść je na planszę za pomocą pędzla. W zachowaniu odpowiednich konturów pomagają wyznaczone na planszy linie. 

Zestaw świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla młodych miłośników prac plastycznych oraz wielbicieli magicznych wróżek. Każdy z obrazów może zostać pokryty takimi barwami, jakimi tylko zechce dziecko. Czy mają być krzykliwe, czy spokojne i poukładane: to już kwestia wyobraźni! 

Ze względu na poziom trudności zestawu, zaleca się go dzieciom powyżej 7 roku życia. 

Obrazki do malowania techniką Aquarellum są niezwykle lubiane przez dzieci. Mają radość twórczą, a przy tym są w stanie stworzyć dzieło sztuki. Na obrazkach do kolorowania są zarysy bajkowych wróżek. W procesie malowania ich, po zetknięciu z wodą, pojawiają się ozdobne ornamenty. Dziecko ma wolną rękę w kwestii doboru kolorów - przecież nikt nie wie, jak wyglądają wróżki i jaki mają kolor. Tak wykonane dzieło może zdobić ścianę w pokoju bądź zostać zaprezentowane komuś bliskiemu.

Aquarellum to różnego typu zestawy obrazów do samodzielnego malowania. Dzięki nim każdy będzie w stanie stworzyć prawdziwe dzieło sztuki, wykorzystując przy tym technikę akwareli. Szkice będące elementami zestawu, posiadają delikatnie wystającą, niezauważalną obwódkę. To właśnie dzięki niej pędzelek w rękach dziecka nie wyjdzie poza zaznaczony obrys. Wraz z nakładaniem kolejnych kolorów, na obrazku pojawią się delikatne motywy dekoracyjne, zmienia

Cechy produktu:

Wyprodukowano we Francji.

Zawartość

- 4 obrazy do malowania
- 5 butelek farby (po 5ml)
- paletka do mieszania farb
- pipetka do dozowania farb
- pędzel

Wielkość

Każdy obraz 18 x 25 cm.

Wiek

Od 7 lat.

Aquarellum Junior Instrukcja PL

Aquarellum Junior Instrukcja PL

Produkty powiązane:

Opinie o produkcie

Karolina
2017-04-07
5
Dużo radności
Córka bardzo zadowolona. Rysunki są dopracowane, obrazy skończone są całkiem ładne. Malować można nawet nie znając się na akwarelach. Zestaw zawiera dużo farb, dużo więcej niż do 4 obrazów, na pewno prędzej czy później dokupimy plansze dodatkowe.<br /> Polecam.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.