Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego z Zuzu Toys

21 Lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego z tej okazji chciałabym Wam przedstawić wyjątkowe produkty łączące naukę z zabawą. Książeczki są wyprodukowane w Polsce.

Dzieci wykonując poszczególne polecenia uczą się historii Polski, dowiadują się wielu ciekawych i nowych informacji o swojej Ojczyźnie. Zuzu Toys proponuje dwie kreatywne książeczki. Pierwsza z nich to: ,,Krótka Historia Polski, kreatywna książeczka,, zawierająca 77 naklejek i 4 plakaty.

Druga propozycja to: ,,Przygoda z Polską – kreatywna książeczka” zawierająca 77 naklejek, 3 modele oraz 4 plakaty.

Równie ciekawą propozycją od tej marki jest ,,Gra memo Polski Wycinanki ludowe”. Gra składa się z 36 kartoników czyli 18 par, które tworzą kartoniki z Wycinankami Ludowymi zainspirowanymi z regionów Kurpi i Łowicza. Jeden kartonik z pary zawiera ojczystą nazwę, a drugi nazwę w języku angielskim. Bawiąc się dzieci poznają wartości swojego kraju oraz uczą się poprawnej wymowy. Zabawka ćwiczy pamięć i koncentracje.

Warto od najwcześniejszych lat zachęcać dzieci do poznawania swojej tradycji i kultury. A najłatwiej to zrobić poprzez łączenie edukacji z zabawą.