Spędzamy ferie w domu część 2.

Za oknem szaro i buro. Zamiast śniegu i zabaw z sankami jest deszcz i siedzenie w domu. A jak wiadomo ,,W czasie deszczu dzieci się nudzą” 🙂

Warto zająć je wtedy czymś. Tylko czym? Może zabawkami kreatywnymi? Do wyboru są różne zestawy, decydując się warto pamiętać czym interesuje się dziecko. Czy woli malować farbami, kolorować, a może wycinać lub składać? A może uwielbia lepić? Na pewno znajdziemy coś co zainteresuje nasze dzieci.

Trzylatki, które  lubią zabawę w stemplowanie mogą pobawić się Gigantycznymi stemplami marki Crea Lign’. W komplecie 5 naprawdę dużych, drewnianych stempli oraz tusz. Do wyboru 5 wzorów: Farma, Safari, Księżniczki, Dinozaury i Morze.

Na dłuższe wolne takie jak ferie zimowe czy wakacje warto podarować dziecku komplet 30 kolorowanek z pisakami-pędzelkami od SentoSphere.

Dzieci, które wolą wykonywać prace manualne spodobają się zestawy do złożenia marki Djeco. W ofercie wiele wzorów: smoki, roboty, samoloty, kwiaty czy zwierzęta.

Masa plastyczna Patarev ładnie pachnie i jest miła w dotyku. Masą łatwo się modeluje, jest lekka i nie łamie się. Co ważne masą można lepić wielokrotnie dzięki czemu zabawa nią szybko się nie znudzi. Gotowe realizacje wysuszymy w ciągu 24h.