Zdrowe odżywianie

Przedstawiamy poniżej podstawową bazę wiedzy o odżywieniu dziecka.

About

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum nisi lacus, varius vitae fringilla quis, ultricies gravida metus. Nunc convallis est ut elit vestibulum, a ornare elit porttitor. Suspendisse potenti. Cras euismod ipsum id dui gravida,...
Blog

Blog

Na naszym blogu przedstawimy Państwu nasze zabawki i artykuły dla dzieci. Postaramy się wytłumaczyć, jakie noszą w sobie walory i korzyści.

Blog dla rodziców

Święta tuż tuż !

Contact

Add your favorite contact form plugin here.

Instagram

Produkty widoczne na naszym Instagramie można odnaleźć w naszym sklepie: zainteresowani serdecznie zapraszamy! Oto linki do produktów ostatnich 12 zdjęć: Vilac pianino białe Nathalie Lete, Micro Mini2go hulajnoga i jeździk , Haba dywan Rosalina , Vilac...

Kreatywność, DIY

DIY to skrót do "do it yourself", czyli dosłownie „zrób to sam”. Ręczne robótki to świetna zabawa, która rozwija kreatywność, zdolności manualne oraz zmysł estetyczny dziecka. Własnoręcznie wykonanie modelu samolotu lub zrobienie kolorowego naszyjnika, daje ...

Polityka Prywatności

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie naszą stroną internetową. Ochrona Państwa prywatności jest dla nas bardzo ważna. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące postępowania z Państwa danymi. Polityka prywatności określa zasady przetwarza...

Ruch i sport dla dzieci

Przez pierwsze lata życia dziecko nabywa nowe umiejętności i uczy się, będąc nieustannie w ruchu. Aktywność fizyczna odgrywa kluczową rolę w zrównoważonym rozwoju całego organizmu - poprawia motorykę i sprawność fizyczną, a także przyczynia się do rozwoju sp...
Hulajnoga dla dzieci

Hulajnoga dla dzieci

Hulajnoga to lekki, zajmujący mało miejsca wyjątkowy pojazd dziecięcy. O tym jak dobrać hulajnogę przeczytacie w naszym poradniku poniżej.
Jeździk

Jeździk

Na rynku dziecięcych akcesoriów nie brakuje pojazdów, które mogą stymulować prawidłowy rozwój dziecka. Zabawy z wykorzystaniem „czterech kółek” to okazja do zadbania o aktywność ruchową malucha, wpływającą na właściwą postawę ciała oraz trening umiejętności motorycznych. W trosce o zdrowie i radość najmłodszych warto zrobić szczegółowy przegląd dostępnych jeździków i wybrać coś optymalnego.
Rowerek biegowy

Rowerek biegowy

Rowerek biegowy to rower bez pedałów przeznaczony dla dzieci od 2 do 4 lat. Rowery biegowe uczą równowagę i właściwe ruchy nóg, są idealnym wstępem do jazdy na rowerze.
Rowerek trójkołowy

Rowerek trójkołowy

Rowerki trójkołowe to rowerki z jednym kółkiem z przodu i dwoma kółkami z tyłu. Rowerki trójkołowe są bardzo stabilne i doskonałym przejściem między jeździkiem a rowerkiem.

Wychowanie

Życie rodzinne to wiele obowiązków i wyrzeczeń, ale również wiele niezapomnianych momentów i cennych chwil. Życie rodzinne to nasza praca i szkoła, do której chodzi dziecko oraz wszystko to, co robimy w czasie wolnym - trakcie wakacji, weekendowych wypadów z...
Co kupić na prezent na roczek?

Co kupić na prezent na roczek?

Wybór produktów dla dzieci, w tym przede wszystkim zabawek, jest obecnie ogromny. Nic więc dziwnego, że rodzice i dalsza rodzina malucha ma niejednokrotnie problem z podjęciem decyzji dotyczącej najlepszej zabawki. Zwłaszcza, jeżeli ma to być prezent wręczony z okazji pierwszych urodzin, czyli ważnej i pełnej emocji uroczystości każdego dziecka.
Jak wybrać prezent dla dziecka?

Jak wybrać prezent dla dziecka?

Na początku odpowiedzmy sobie na pytanie, czym właściwie są prezenty? Ogólnie rzecz biorąc, są to podarunki, które dajemy innym przy różnorodnych okazjach. Jest to związane zarówno z relacjami z innymi, jak i wyznawanymi wartościami.
Rozwój psychomotoryczny niemowlaka

Rozwój psychomotoryczny niemowlaka

Tuż po urodzeniu dziecka każda matka z niecierpliwością pragnie je zobaczyć, aby stwierdzić czy jest ono zbudowane prawidłowo, czy ma wszystko "na swoim miejscu". W miarę rośnięcia i rozwoju dziecka pojawia się następne pytanie - czy dziecko rozwija się prawidłowo, czy jego rozwój psychiczny i fizyczny jest prawidłowy.

Zabawa i zabawki dla dzieci

Zabawa to aktywność, która ma nieoceniany wpływ na rozwój fizyczny, intelektualny, emocjonalny i psychiczny dziecka na każdym etapie rozwoju. Niemowlak przez zabawę odkrywa swoje ciało, zmysły, nabywa umiejętności motoryczne i oswaja się otoczeniem. Przedszkola...
Bezpieczeństwo zabawek

Bezpieczeństwo zabawek

W jaki sposób zabawki mogą zagrażać bezpieczeństwu dziecka? Na co warto zwrócić uwagę podczas kupowania dziecku zabawek? Instytucje, normy i certyfikaty, które pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa zabawek.
Dlaczego dzieci lubią się przebierać?

Dlaczego dzieci lubią się przebierać?

Zabawa w przebieranie to odzwierciedlenie naturalnej potrzeby dzieci. Poprzez zakładanie nowych masek oraz przymierzanie bajkowych kostiumów mały brzdąc nie tylko zwraca na siebie uwagę i ogranicza swoje lęki, ale również czuje się ważniejszy. Odczuwa moc płynącą z pozornie zwykłych przedmiotów. Kawałek kija może być nagle mieczem, a kamień czarodziejską kulą.

Zabawa w sklep i gotowanie

Zabawa w sklep i w gotowanie jest jednym z najlepszych przykładów zabawy naśladujących zachowania dorosłych. Pierwsze tego typu zabawy dziecko podejmuje około 3-4 roku życia. W trakcie rozwoju emocjonalnego, społecznego poznawczego dziecka, zmienia się ich poziom komplikacji i tematyka, ale naśladowanie jest niezbędnym elementem procesu rozwoju, który pozwala dziecku nauczyć się świata i tego jak należy w nim funkcjonować.

Zdrowe odżywianie

Przedstawiamy poniżej podstawową bazę wiedzy o odżywieniu dziecka.