Rowerek trójkołowy

Rowerki trójkołowe to rowerki z jednym kółkiem z przodu i dwoma kółkami z tyłu. Rowerki trójkołowe są bardzo stabilne i doskonałym przejściem między jeździkiem a rowerkiem.

Rowerki trójkołowe Puky

Warto wiedzieć, że…

Trójkołowy rowerek firmy PUKY to pojazd stworzony zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Dlaczego dla maluchów? Bo bawiąc się, jednocześnie opanowują umiejętność łączenia kilku czynności, czyli kierowania jeździkiem, pedałowania i hamowania. To wszystko sprawia, że w krótkim czasie zaczynają samodzielnie pokonywać krótkie, a potem coraz dłuższe odległości. A dlaczego dla rodziców? Bo czerpią radość i zadowolenie z dobrej zabawy swoich dzieci, a kiedy te się zmęczą, mogą pomóc im, pchając rowerek za pomocą drążka, który jest do niego przymocowany.

Przemyślane w najdrobniejszych szczegółach

Bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy zapewniają nisko zawieszony punkt ciężkości oraz szeroka tylna oś. Wiele modeli jeździków ma zamontowany mechanizm wolnobiegu, którego wyłączenie znacznie ułatwia dziecku uczenie się samodzielnego pedałowania, ponieważ maluch przenosi swoje siły na oś. Z kolei uruchomienie tego mechanizmu sprawia, że dziecko nie kręci pedałami, a dorosły może bez obaw pchać rower za pomocą przymocowanego do niego drążka. Do rowerka można dokupić pas oraz spocznik (oparcie dla stóp), które sprawią, że dziecko będzie czuło się na jeździku jeszcze bezpieczniej i wygodniej, podczas kiedy rodzic za pomocą długiego drążka będzie pchał pojazd. W czym pomagać mu będzie rozwiązanie konstrukcyjne dostępne w większości rowerków, które polega na zablokowaniu kierownicy, co oznacza, że dziecko ma niewielkie możliwości manewrowania kierownicą, a rodzic może swobodnie pchać rowerek.

Zarówno dobrze opracowana konstrukcja rowerka, jego wygląd, jak i dostęp do wieloletniego serwisu pozwalają w pełni korzystać z możliwości jeździka, a kiedy maluch będzie przesiadał się na swój kolejny pojazd – umożliwią odsprzedaż tego, ponieważ nadal doskonale będzie służył kolejnemu dziecku.

Rowerki trójkołowe Fitsch

Rowerki trójkołowe Fitsch są funkcjonalne i maksymalnie bezpieczne zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Koła zostały wykonane z miękkiego plastiku, dzięki czemu nie rysują podłogi i nie hałasują. Zaokrąglone, gumowe rączki zapewniają bezpieczeństwo dzieciom i… meblom. Puky produkuje swoje pojazdy w całości w Niemczech. Rowerki trójkołowe Fitsch zostały wytworzone z materiałów wysokiej jakości. Części metalowe są malowane proszkowo, co sprawia, że doskonale sprawdzą się również podczas jazdy w ogrodzie lub w parku.

Urban Mobility

Dzisiejszy świat nie pozwala na zwolnienie tempa, dlatego też producent serii Ceety nie osiada na laurach ale przedstawia pojazdy dziecięce dla rodziców, którzy chcą czerpać z życia jak najwięcej. Te praktyczne pojazdy umożliwiają aktywne ale i maksymalnie komfortowe przemieszczanie się w miejskiej dżungli razem ze swoimi dziećmi. Pojazdy te są idealne do zachowania mobilności na wysokim poziomie a także dostarczają dzieciakom mnóstwo radości.

Rowerki trójkołowe Puky Ceety

Rowerki trójkołowe Puky to gwarancja wygody i przyjemności dla dzieci, a także ich rodziców. Mali użytkownicy dzięki tym urządzeniom łączą świetną zabawę z nabywaniem nowych umiejętności. W trakcie jazdy kierują, pedałują i hamują rower, rozwijając w ten sposób koordynację psychoruchową i pewność siebie. Z czasem dzieci samodzielnie potrafią pokonywać krótkie odcinki drogi. Rowerki Ceety dostarczają satysfakcji także rodzicom, ponieważ oprócz dawania radości maluchom, są także wygodnym w obsłudze środkiem transportu. Kiedy dziecko zmęczone pedałowaniem chce nieco odpocząć, opiekunowie bez problemu mogą pchać rowerek pełniący wówczas funkcję dziecięcego wózka.

Rowerki trójkołowe firmy Puky są niezwykle funkcjonalnymi i zarazem bezpiecznymi pojazdami dla aktywnych maluchów. Dzięki posiadaniu regulowanego drążka są komfortowe dla dzieci i wygodne dla rodziców dbających o ich bezpieczeństwo. Rowerki Ceety sprawdzają się zarówno w trybie miejskim, gdzie pełnią rolę wózka spacerowego, jak i podczas zabawy, kiedy dziecko samo pedałuje. Atutem produktu jest możliwość łatwej przebudowy i dostosowania rowerka w zależności od aktualnie preferowanej funkcji. Firma Puky w całości wytwarza swoje pojazdy w Niemczech, wykorzystując w tym celu najlepsze materiały. Ponadto producent gwarantuje wieloletni serwis części zamiennych.

Leave a Comment