Jaki prezent dla 13 latki ?

Trzynastolatka to już pełnoprawna nastolatka, która zdecydowanie wyrosła z etapu lalek i innych zabawek. Dziewczyny w tym wieku zaczynają się interesować coraz bardziej dorosłymi kwestiami, przez co wielu rodziców i innych członków rodziny ma problem z wybranie trafionego prezentu dla niej z okazji na przykład urodzin. Podpowiadamy, jakiego typu gadżety mogą spotkać się z jej aprobatą.

Biżuteria

Dziewczyna w wieku trzynastu lat z pewnością lubi się stroić. Aby wykorzystać tę pasję i przekształcić ją w coś kreatywnego, proponujemy wybranie zestawu do samodzielnego tworzenia biżuterii. W ofercie sklepu Dadum.pl, znalazły się także gotowe produkty przeznaczone dla nieco starszych dziewczynek, takie jak na przykład bransoletki Shamballa. Kolorowe, błyszczące elementy biżuterii będą pasowały do niejednej letniej stylizacji, mogą stać się także ciekawym prezentem dla najlepszej przyjaciółki. Samodzielne tworzenie biżuterii może przerodzić się w prawdziwą pasję do kreatywnego spędzania czasu. Tym bardziej, że do wyboru są także pierścionki, kolczyki i inne elementy.

Kosmetyki

Chyba każda nastolatka lubi dbać o swój wygląd. Zamiast po prostu kupić jej zestaw kosmetyków, lepiej jest wybrać jakiś gadżet pozwalający na samodzielne ich stworzenie. Zestaw do robienia szminek lub perfum to nie lada gratka dla każdej modnisi, której zależy na nienagannym wyglądzie. Bajeczne zestawy produktów mogą również zamienić łazienkę w prawdziwe domowe SPA. Tego typu prezent zawsze przyjęty będzie z zadowoleniem, bo chyba każda młoda kobieta lubi od czasu do czasu zażyć kąpieli w pachnącej pianie z dodatkiem soli morskiej. Tego typu produkty koniecznie muszą być przetestowane dermatologicznie, aby poza atrakcyjnym wyglądem również pielęgnowały skórę.

Prezent dla 13-latki perfumy DIY

Świece

Dekoracje do pokoju to kolejna kategoria, która bliska jest każdej nastolatce. Dlatego dla trzynastolatki warto wybrać jakiś kreatywny zestaw do samodzielnego przygotowania ozdobnych świec. To mnóstwo frajdy w trakcie robienia dekoracji, a potem równie wiele przyjemności w trakcie spędzania wieczorów przy swoich dziełach. Do wyboru są naprawdę różnorodne wzory i kolory, a także zapachy. Zapachowe świece prowansalskie od Sentosphere, to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha. Trzynastolatka z pewnością z radością użyje ich jako dekoracji i chętnie pochwali się takim własnoręcznie przygotowanym prezentem przed swoimi przyjaciółkami.