WoodOurs : Historia Taty Miś z Synkiem

Mały Miś jest bardzo rezolutnym misiem o dwóch kolorowych uszkach. Jego tata, Tata Miś jest bardzo duży oraz silny i ma brązowe futerko. Zazwyczaj dużo pracuje i nie ma czasu, by bawić się ze swoim synkiem. Jednak tego dnia miało być całkiem inaczej…

To był specjalny dzień. Tata i Mały Miś musieli wstać bardzo wcześnie, aby udać się razem na ryby nad pobliską rzekę. Dzwonek budzika głośno dzwonił więc już od samego rana. Księżyc nadal był na niebie, ale malutki miś musiał już wstawać, jeżeli chciał towarzyszyć swojemu tatusiowi. To nie szkodzi, Miś był bardzo podekscytowany, że spędzi cały dzień ze swoim tatą. Tata wziął tylko swoją torbę w żółte kropki i byli już gotowi do wyjścia.

Tata i Miś szli do lasu powoli, uważnie rozglądając się na boki. Po drodze nad rzekę spotkali swoich przyjaciół: rudą wiewiórkę, ptaka, który śpiewał wyjątkowo ładnie, kolorowego motylka, jeża, a nawet Szalonego Wilka.

Miś siedział swojemu tacie na barana. Z tej wysokości widział wszystko o wiele lepiej i droga upłynęła mu bardzo przyjemnie.

Kiedy dotarli nad rzekę, Mały Miś bardzo zgłodniał. Postanowił więc zjeść swoje drugie śniadanie, które zabrali z domu. Było pyszne!

W tym samym czasie Tata Miś rozpoczął wędkowanie. Niemal natychmiast złowił olbrzymią rybę – wyglądała smakowicie. Mały Miś także ruszył na połów. Udało się – Miś także złowił rybę! Jego tata był jednak smutny, ponieważ w tym czasie złowił tylko starą oponę rowerową.

– Ludzie nie dbają dostatecznie o porządek w lesie – powiedział Tata Miś.

To był już koniec łowienia ryb na dziś. Tata i syn ruszyli w drogę powrotną do domu. Po drodze nazbierali także piękny bukiet kwiatów dla mamy. Wszystkie ryby w torbie wiły się.

Po powrocie do domu Mały Miś musiał się porządnie wykąpać w wannie wykonanej z pnia wielkiego drzewa, ponieważ zabrudził swoje błyszczące futerko.

Pod koniec dnia Mały Miś i jego tata przytulali się na miękkim dywanie naprzeciwko kominka. Byli tak bardzo zmęczeni, że nawet nie dokończyli jeść porcji swojej ulubionej zupy. Wspominali cały dzień, który spędzili razem.

Takie dni są super! Dobrze jest tyle czasu bawić się z tatą i przeżywać z nim mnóstwo przygód.

Wprowadzenie

Historia Małego Misia i jego taty jest opowieścią o miłości taty i synka. W trakcie wspólnie spędzonego dnia oboje dobrze się bawili i te chwile na pewno na długo zapadną w ich pamięci. Kolekcja produktów Miś Woodours jest wyjątkowo kolorowa i dopasowana do potrzeb małego dziecka. W jej skład weszły naczynia do spożywania posiłków, a także zabawki edukacyjne uczące rozpoznawania kształtów oraz kolorów. To idealne produkty do zabawy dla małych dzieci i ich ojców.