Sigikid: historia marki

Pluszowe zabawki, zabawki organiczne, kolekcje toreb i akcesoriów dla dziewczynek i chłopców, artykuły wyposażenia wnętrz, ubranka – wyjątkowe produkty charakteryzujące się oryginalnym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania – “First Class for Kids”.

Sigikid
Sigikid

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu produkty znanej i cenionej w Europie niemieckiej firmy SIGIKID. W krajach, w których marka ta znana jest od wielu lat, stała się synonimem najwyższej jakości i niepowtarzalnego wzornictwa. Marka Sigikid to:

  • Bezpieczeństwo – Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i mogą być przeznaczone dla niemowląt już od pierwszych dni życia
  • Wieloletnia tradycja – Początki działalności firmy sięgają lat osiemdziesiątych XIX wieku, a od ponad 40 lat firma specjalizuje się w produkcji zabawek i artykułów dziecięcych.
  • Oryginalne wzornictwo – Firma wielokrotnie zdobywała nagrody i wyróżnienia, np.: “Spielzeug des Jahres”
  • Najwyższa jakość materiałów i wykonania – Produkty doceniono w różnych niezależnych testach, np.: “Öko-Test-Empfehlenswert”

Firma SIGIKID świadomie zrezygnowała z wszelkich elektronicznych dodatków do zabawek i postawiła na miękkie oraz miłe w dotyku „przytulne” produkty pozwalające dzieciom swobodnie rozwijać wyobraźnię, oraz zdobywać nowe doświadczenia poprzez zabawę. Produkty SIGIKID są nieocenionym źródłem inspiracji dla dzieci i ich rodziców oraz opiekunów.