2 w 1, czyli kocyk i poduszka dla malucha

Miękki kocyk 2 w 1 to praktyczna rzecz, która towarzyszyć może dziecku w podróży, w przedszkolu i w wielu codziennych sytuacjach. Po złożeniu zamienia się w poduszkę w kształcie głowy sympatycznego zwierzątka.

Kocyk i poduszka oraz… przytulanka.

W przypadku tego kocyka nie trzeba wybierać, ponieważ dziecko ma każdą z tych trzech rzeczy pod ręką. W wersji złożonej kocyk jest poduszeczką w kształcie głowy zwierzaka (np. sowy, biedronki lub figlarnej małpki). Miękką poduszkę można podłożyć pod głowę w trakcie podróży samochodem lub po prostu przytulić się do niej, kiedy przyjdzie na to ochota. A jeśli chcemy okryć dziecko? Wówczas wystarczy kilka prostych ruchów i poduszka szybko zamienia się w mięciutki kocyk wykonany z przyjemnego w dotyku i ciepłego pluszu.

W jakich sytuacjach warto mieć ze sobą kocyk 2w1?

W podróży

Kocyk idealnie sprawdzi się podczas dłuższej podróży samochodem lub innymi środkami lokomocji. Kiedy nasze dziecko potrzebuje odpoczynku, lekkiej drzemki, możemy przy pomocy kocyka 2 w 1 zaaranżować w fotelu samochodowym komfortowe posłanie. Dziecku będzie w nim wygodnie, przyjemnie i ciepło.

Na wycieczce

Kocyk warto również zabrać ze sobą na wycieczkę. Kompaktowy rozmiar sprawi, że możemy go włożyć do plecaka i w razie potrzeby wykorzystać. Złożony kocyk w kształcie poduszki sprawdzi się jako siedzisko podczas przerwy wędrówce. A na rozłożonym można urządzić mały piknik.

W przedszkolu

Pluszową poduszkę- kocyk dziecko może zabrać do przedszkola jako zestaw do poobiedniego leżakowania. Z pewnością ucieszy się na myśl, że podczas snu w przedszkolu będzie mu towarzyszyć sympatyczna poduszeczka ze zwierzątkiem.

Kocyk wykonany jest z bezpiecznej dla dziecka tkaniny pluszowej wolnej od BPA, ftalanów i PVC. Łatwo go utrzymać w czystości — można prać w pralce (max. 30 stopni).

Praktyczny kocyk, który ma aż trzy zastosowania (poduszka, okrycie i zwierzątko- przytulanka) z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku.