Vilac Tamburyno drewniane dla dzieci by M. Carlslund
Vilac Tamburyno drewniane dla dzieci by M. Carlslund
Vilac Tamburyno drewniane dla dzieci by M. Carlslund
Vilac Tamburyno drewniane dla dzieci by M. Carlslund

Vilac Tamburyno drewniane Lisek zabawka +3

VIL-08560#d
Vilac
W magazynie
Zamów teraz - u Ciebie już w piątek
43,90 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 13,20zł Wysyłka kurierem od 13,70zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Uroczy tamburyn wykonany z drewna z membraną, z wizerunkiem lisa. Ilustrowany przez Michelle Carlslund. Ten zabawkowy instrument jest lekki, łatwy do chwytania i “muzykowania”.  Wydaje delikatne dźwięki, które wprowadzą Twoje dziecko do świata muzyki.

Instrumenty zabawkowe pełnią funkcję zabawki edukacyjnej, która umożliwia rozwój u dziecka słuchu i poczucia rytmu. Zabawa instrumentami i wydawanie dźwięków sprawia dzieciom wiele radości, a dodatkowo rozwija też małą motorykę i sprawność manualną. Dźwięk instrumentów zabawkowych jest na tyle dobry, że dziecko może się komponować pierwsze utwory i odkryć talent muzyczny.

Michelle Carlslund jest duńską artystką i projektantką graficzną. W projektowanych przez nią zabawkach i ilustracjach czuć magię dzieciństwa. Kolorowe rysunki są pełne humoru i czułości.

Vilac to francuska firma z ponad 100 letnią tradycją. Produkuje klasyczne zabawki, głównie drewniane. Zabawki Vilac wyróżniają się wysoką jakością wykonania, oryginalnym wzornictwem i kolorystyką.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno.

Wielkość

15 x 15 x 4,5 cm.
Opakowanie: 17 x 17 x 5 cm.

Wiek

Od 3 lat.

Produkty powiązane:

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.