Rowerki biegowe Puky LR XL : wzory 2014

Na dostawę rowerków LR XL w nowych kolorach czekaliśmy dosyć długo ale… doczekaliśmy się! Ich wygląd zrobił na nas niesamowite wrażenie: jeden jest zielony, drugi czarno-niebieski. W tym roku nowoczesny wygląd tej serii rowerów biegowych z pewnością wpadnie w oko tatusiom gadżetomanom. (Drogie mamy! Możecie zrobić prezent nie tylko swoim dzieciom! Wyjście na spacer z takim cudeńkiem będzie sprawiać przyjemność nie tylko maluchom!)

Puky LR XL rowerek biegowy w kolorze czarno-niebieskim

Teraz kilka informacji dla wszystkich, którzy jeszcze nie znają tych rowerków. Rowerek LR XL wygląda oraz posiada cechy prawdziwego roweru. Nie jest to niby rowerek, który może służyć jedynie do zabawy. Rodzice, którzy często oddają się wycieczkom rowerowym będą mogli wspólnie spędzać czas ze swoimi dziećmi. Należy zwrócić uwagę na to, że posiadają prawdziwe pompowane opony, które są szerokie, sportowe z uszczelnianymi łożyskami kulkowymi, gotowe do użytkowania na wszystkich nawierzchniach. Posiada koła z prawdziwymi szprychami oraz hamulcami, dziecko od samego początku będzie mogło wyrobić sobie nawyk hamowania.

Rower jest niezwykle lekki, posiada możliwość wyposażenia go w specjalny pasek, który umożliwi nam noszenie go na ramieniu.

Wykonanie z solidnych materiałów gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Producent oferuje także kaski dla większej ochrony naszych pociech. Co jest najważniejsze w wyborze pojazdu dla dziecka? Oczywiście wygoda! Posiada niską ramę dzięki czemu wsiadanie czy zsiadanie nie sprawia żadnych kłopotów. Możemy dopasować kierownicę oraz siodełko do wzrostu dziecka co gwarantuje wygodne oraz pewne funkcjonowanie pociechy w rowerku. Kierownica jest wyposażona w gumowe ochraniacze więc wszystkie mamy mogą być spokojne. Dziecku oraz meblom nic się nie stanie 🙂 Jestem w stanie stwierdzić, że rowerek LR XL jest moim faworytem w tej klasie rowerów. Nie tylko dlatego, że posiada mnóstwo wspaniałych funkcji ale głównie dlatego, że supernowo wygląda i może być wspaniałym prezentem, który nie tylko będzie bawił ale i rozwijał!