Słodkich snów.

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Drzemki W Pracy, a 18 marca obchodzimy natomiast Światowy Dzień Snu dlatego dzisiejszy wpis będzie o miłych i przyjemnych artykułach do spania dla maluchów.

Bardzo interesującym, co raz bardziej popularnym produktem są poduszki do karmienia. Poduszki są wielofunkcyjne. Oprócz karmienia możemy je wykorzystać jako wygodny leżaczek. Części możemy złączyć tworząc koło, gniazdko do leżenia dla niemowląt. Gdy maluch podrośnie kładąc części jedna na drugą stworzymy wspaniałe oparcie. Ładna kolorystyka będzie ciekawą dekoracją dziecięcego pokoju.

niemowlak oparty o poduszce

Idealne do spania, czy tego krótkiego w dzień czy tego dłuższego w nocy, będą dla maluszków śpiworki. Śpiworki wykonane są z bawełny albo mikrofibry. Artykuły są podzielone według wieku dziecka: od 0 do 6 mc i od 6mc do 18mc lub 36cm. W opisie znajdziemy również informacje o długości dziecka: 65cm, 85cm lub 90cm. W ofercie znajdziemy śpiworki na wiosnę-lato bez rękawków. Na jesień-zimę idealne będą śpiworki z rękawkami i nogawkami.

Śpiworek dla niemowląt Trousselier