Bawimy się na plaży.

Oficjalnie mamy już lato, piękną pogodę i wakacje za krótką chwilkę. Kto się cieszy ręka w górę. Ja też się bardzo ciesze:)

Dziś wpis dla tych co się wybierają w weekend lub już na wakacje na plażę. Musimy pamiętać o zabraniu i smarowaniu się kremem z filtrem. Ale nie zapomnijmy zabrać niezbędnika małego plażowicza czyli zabawek plażowych.

Do zabaw na plaży idealny będzie duży Młyn Owl About Waterfalls. Młynek ma aż 42 cm wysokości i mnóstwo ciekawych akcesorii między innymi autko wywrotkę czy kubek sówkę. U góry znajduje się pomarańczowy lejek, możemy do niego wlewać wodę i sypać piasek. Dalej dziecko decyduje na które koło młyńskie wpadnie woda lub piasek. Zabawka jest bardzo kolorowa i na pewno rozbudzi dziecięcą wyobraźnie.

Młyn do zabawy w piasku i wodzie Owl About Waterfalls, B.Toys

Idealnym towarzyszem na spacer zarówno na plaże jak i na piaskownice będzie niebieski lub czerwony Wózek z zabawkami do piasku. W zestawie aż 11 elementów: wiaderko, sitko, łopatka i grabki, 2 foremek, 3 kolorowe kubki do wody. Wszystko zmieścimy do wózka-wagonika. Dzięki specjalnemu uchwytowi i kółkom dziecko będzie mogło łatwo ciągnąć zabawkę po chodniku czy piasku.

Z takimi zabawkami marki B. Toys każde wyjście na plac zabaw, piaskownicę czy plaże będzie nie zapomnianą przygodą 🙂