Dzień Dziecka – wielkie święto małych ludzi

W najbliższym czasie będzie najważniejsze dla dzieci po urodzinach i Wigilii święto – Dzień Dziecka. Kupujecie dzieciom z  tej okazji jakiś drobiazg czy składacie się całą rodziną na 1 duży prezent? W najbliższym czasie opisze wam kilka naszych propozycji na prezenty z tej okazji.

Namioty i domki to idealne zabawki do postawienia w domu, na balkonie czy w ogrodzie. Wiele modeli, wzorów i kolorów sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej pociechy.

Dziewczynki będą zachwycone mając swoją kryjówkę do której będą mogły zaprosić swoje koleżanki, zabrać misie, lalki i ulubione zabawki. Namiot wykonany jest z wytrzymałego poliestru. Pręty są z włókna szklanego dzięki czemu są lekkie i wytrzymałe. Dzięki systemowi pop-up namiot szybko złożymy i rozłożymy. Wszystko to, sprawia, że zabawka jest bardzo praktyczna: łatwa do przenoszenia i przechowywania. wbrew pozorom namioty występują w bardzo rożnych kolorach nie tylko różowym 🙂

Duży namiot Kwiatowa Korona, Haba

Mali chłopcy również lubią mieć swoje kryjówki: domki na drzewach czy namioty indiańskie. Namiot wigwam marki Haba ma piękny pomarańczowo-niebieski kolor i indiańskie zdobienia. Również wyposażony jest w system pop-up.

Namiot Wigwam Tipi indianski, Haba

Wykonane z prawdziwej denimowej tkaniny namioty tipi od marki Vilac mają drewniane słupki wykonane z sosny morskiej. Po rozłożeniu namiot ma aż 170cm wysokości dlatego mogą się w nim bawić również starsze dzieci. Do wyboru jest piękny biały-gładki lub z rysunkami indiańskimi zaprojektowanymi przez francuską artystkę Nathalie Lete.

Tipi indiański namiot dla dzieci By Nathalie Lété, Vilac

Wyjątkowy namiot Tipi proponuje nam marka B. Toys. Namiot wyposażony jest w latarkę -projektor, który uruchamia się poprzez pociągnięcie za sznureczek. Po włączeniu projektor wyświetla gwiazdki i księżyce tworząc magiczny klimat.

Tipi indiański namiot z oświetleniem, B.Toys