Zestawy inne

Zestawy do malowania pisakami, na szkle, kolorowanki

Zestawy dla dziewczynek i chłopców do malowania pisakami, zestawy flamastrów do malowania na szkle oraz książki kolorowanki, kreatywne zestawy do nauki malowania dla wszystkich dzieci. W sumie wszystko, co rozwija kreatywność, a zestawy oferują całościowe potraktowanie każdej techniki malowania.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Estetyczne kolorowe zestawy są gotową propozycją do nauki malowania dla dziewczynek i chłopców. Dzięki zestawom i instrukcji krok po kroku dziecko może poznawać tajniki trudnej sztuki tworzenia. Daje to na pewno większą szansę na zapewnienie pozytywnych doświadczeń w czasie zmagań tworzenia. Zestawy marki Djeco są pakowane w wyjątkowo dopracowanych pudełkach, co sprawia, że świetnie nadają się na prezent.

Tematyka i wielkość obrazów jest dopasowana do wieku dziecka i jego umiejętności: zwierzęta, bohaterowie, jak również nawiązuje do współczesnej sztuki nowoczesnej. Zestawy oferują naukę malowania pędzlami, pisakami, farbkami oraz specjalnymi pisakami do powierzchni szklanych. Proponujemy dla najmłodszych również kolorowanki o różnym stopniu trudności. Dla starszych proponujemy naukę techniki transferu albo stworzenie samodzielnie własnych masek na karnawał.

Zestawy kreatywne do malowania dla dziewczynek wyróżniają się swoją estetyką i ciekawymi zestawieniami kolorów. Wspomaga odwagę i uczy, aby korzystać z nowych połączeń i kompozycji.