B. Toys Farma interaktywna zagroda Baa-Baa-Barn +2 lat

BT-BX1222Z
B Toys
Oczekujemy na dostawę
280,00 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu

Duża interaktywna farma zagroda z odgłosami zwierząt, piosenkami i mnóstwem atrakcji. W zagrodzie znajdziemy między innymi świnkę, nietoperza, myszkę, krówkę, kurę, osiołka, owieczkę, króliczka czy pieska.

Każde zwierzątko wydaje inne dźwięki. Dzięki  temu dziecko nauczy się jakie odgłosy wydają poszczególne zwierzęta. Po umieszczeniu wybranego zwierzątka w środku zagrody dziecko może usłyszeć jak śpiewają. Zabawka muzyczna ma wgrane 4 piosenki, każda o innym brzmieniu w zależności od zwierzątka stojącego w zagrodzie. Atrakcją będą również kolorowe kulki, które toczą się z  delikatnym grzechotem w dół silosu, a następnie wpadają przez uchylone drzwi.  Gdy dziecko przesunie myszkę kurka się wystraszy i podskakuje do góry.

Drzwiczki zagrody-stajni potrafią się uchylać i zamykać, a kolorowy wiatraczek wesoło się kręci. Gdy otworzymy klapę na dachu spotkamy się z przyjaznym nietoperzem. Wygodna rączka pozwoli łatwo i szybko transportować zabawkę.  Zabawka stymuluje u dziecka zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Wspiera rozwój muzyczny dziecka, koordynacje wzrokowo-ruchową i sprawność manualną. Zagroda interaktywna Baa-Baa-Barn marki B. Toys przeznaczona jest dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Zabawka zawiera 4 baterie AA wmontowane oraz instrukcję.

Cechy produktu:

Materiał

Plastik gwarantowany bez BPA.

Wielkość

47,5 x 22,2 x 32,4 cm.

Wiek

Od 2 lat.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.