B.Toys gitara elektroniczna Piesek Woofer +2

BT-BX1206Z
B Toys
W magazynie, dostawa 24h
189,00 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Gitara ma kształt pieska, jest turkusowa. Do gitary doczepiony jest uchwyt do trzymania. Zabawka jest edukacyjna, może służyć zarówno do nauki jak i zabawy w języku angielskim.

Gitara posiada 3 wersje brzmieniowe: akustyczną, elektryczną i wyjący pies. Na gitarze znajduje się 8 przycisków, które odpowiadają prawdziwym akordom gitarowym. Jeden przycisk jest w kształcie kości, jeden z nutką oraz jeden z głową psa oraz zabawkowe struny ze sznurka. Dziecko może usłyszeć 20 znanych piosenek oraz 7 ,,psich" melodii. Za pomocą strun dziecko możne odtwarzać wgrane piosenki lub sekwencję akordów. Zabawka dźwiękowa Woofer gitara piesek zawiera książeczkę, w której dziecko znajdzie pomoc w zagraniu znanych utworów oraz teksty piosenek po angielsku.

Zabawka muzyczna Woofer gitara piesek stymuluje zmysł słuchu i wzroku. Zabawkowy instrument muzyczny wpływa na sprawność manualną dziecka, wspiera u dziecka rozwój muzyczny i koordynacje wzrokowo-ruchową. Woofer gitara piesek posiada funkcję regulacji głośności. Zabawka posiada funkcję automatycznego wyłączania, co pozwala oszczędzać baterie i dłużej cieszyć się zabawką. Zabawka dźwiękowa jest przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.

Zabawka Woofer gitara piesek zawiera 3 baterie AA.

Cechy produktu:

Materiał

Plastik gwarantowany bez BPA.

Wielkość

24,1x9,5x45,7cm.

Wiek

Od 2 lat.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.