Zestaw do robienia świec żelowych dla dzieci od 8 lat, SentoSphere

Zestaw do robienia świec żelowych dla dzieci od 8 lat, SentoSphere

SEN-00236#d
Sentosphere
Oczekujemy na dostawę
118,70 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka paczkomatem od 12,30zł Wysyłka kurierem od 12,90zł Darmowa wysyłka od 200zł 30 dni na zwrot towaru

Opis produktu:

Komplet do kreatywnej zabawy w produkcję efektownych świec żelowych w 8 wersjach - zapachowych, pływających, wielobarwnych, warstwowych i przezroczystych. Każdą z nich można ozdobić według własnego uznania, dodając gwiazdy, cekiny, kwiaty lub muszelki. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Świece zapachowe to element dekoracyjny, który wprowadza do domu wyjątkowy klimat. Migotliwy blask świec i odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa umożliwia relaks w przyjemnej atmosferze.


Tworzenie własnoręcznie świec zapachowych, mieszanie barwników, topienie wosku z masy żelowej pobudza kreatywność dziecka i wprowadza w świat substancji i chemicznych doświadczeń.

Cechy produktu:

Wyprodukowano we Francji.

Zawartość

- 500 ml żelu do świec
- 3 barwniki
- 2 aromaty
- 5 pipetek
- 2 szklane naczynia
- 6 knotów o długości 10cm
- 1 opakowanie parafiny dającej efekt piany
- 2 foremki
- 1 opakowanie gwiazdek

Wielkość

Opakowanie: 34x28x4cm.

Wiek

Od 8 lat.

SEN-00236 Instrukcja po polsku

SEN-00236 Instrukcja po polsku

Opinie o produkcie

Joanna
2021-05-10
5
Rewelacja
Wspaniale było tworzenie własne świece za pomocą różnych technik. Natomiast instrukcje nie są zbyt jasne, trochę improwizowaliśmy.

Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.