Jeździki, rowerki i hulajnogi dla dzieci

Rozwój dziecka to nie tylko edukacja i kreatywność, ale także ruch. Sprawność fizyczną naszego malucha zapewnią pojazdy dla dzieci. Sportowe propozycje dla młodszych i starszych pociech przygotował Dadum!

Więcej
Produkty
Pokazuje 49 - 96 z 136 elementów

Jeździki, rowerki trójkołowe i biegowe, rowery dziecięce, hulajnogi… Pełen wybór wyróżniających się, markowych i solidnych pojazdów (renomowanych firm, których produktami cieszą się całe pokolenia), dzięki którym dziecko łatwiej i szybciej się przemieszcza. Oprócz nich – kaski, ochraniacze i inne sportowe akcesoria, które zapewnią maluchom bezpieczeństwo.

Jaki pojazd dla dziecka wybrać? Lepszy będzie jeździk czy rowerek? Dadum podpowiada: dla dzieci od 12 miesiąca życia odpowiednie będą jeździki. Na przykład takie, które stylizowane są na staromodne samochody i posiadające karoserię w bajkowych kolorach. Przy tym bezpieczne, lekkie i ergonomiczne, zbudowane tak, by zminimalizować ryzyko wywrotki. Alternatywą dla półtorarocznego dziecka będą rowerki trójkołowe: bezpieczne, solidne i stabilne. Kiedy nasz maluch skończy dwa lata, możemy sprawić mu rowerek biegowy, który wprowadzi go w świat dwukołowych pojazdów. Dla trzylatków – rowery dziecięce, np. Puky. Nie tylko dobrze wyglądają, ale też są świetnie wyposażone: w wysokiej jakości pompowane opony, wygodne siodełko, zestaw odblasków czy antypoślizgowe uchwyty. Wszystko po to, by aktywność fizyczna naszej pociechy była bezpieczna.

Sportowym urozmaiceniem może być też hulajnoga – wykonana z materiałów najwyższej jakości, trwała i dopasowana do potrzeb i wieku maluchów. Jak wszystkie pojazdy dla dzieci i sportowe akcesoria, które oferuje Dadum. Do tego: stała dostępność części zamiennych i serwisu, nawet po kilku latach, kompleksowe doradztwo, możliwości zwrotu i wymiany produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a w przypadku jakichkolwiek pytań – polecamy się do kontaktu!