PUKYlino jeździk szaro-biały z naklejkami różowe/niebieskie +12m


PUKY-3014

Puky

W magazynie, dostawa 24h

189,00 zł

Opis produktu:

Jeździk PUKYlino w kolorze jasnoszarym i białym z naklejkami do personalizacji pojazdu: jeden komplet naklejek jest w niebieski, drugi różowy.

PUKYlino to idealny początek mobilności dla dzieci, które właśnie nauczyły się chodzić. PUKYlino to jeździk, który pozwala na zdobywanie pierwszych doświadczeń we wsiadaniu i zsiadaniu, odpychaniu się i kierowaniu a dodatkowo ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów. Jednocześnie dziecko uczy się i nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy. PUKYlino optymalnie wspierają rozwój zdolności ruchowych u dzieci. Pozwala łączyć przyjemną zabawę z pożytecznym treningiem prostych ruchów tj. odpychania się od podłoża, a także koordynowania pojazdu w trakcie jazdy.

PUKYlino to pojazd przystosowany do zabawy w lokalach wewnętrznych na równym podłożu, gdzie nie występują żadne przeszkody. Mogą z niego korzystać dzieci już od 1 roku życia, bądź takie których wzrost wynosi co najmniej 75 cm; siodełko zamontowano na wysokości ok. 22 cm. Jeździk Pukylino jest lekki, posiada ergonomiczne siedzenie, bezpieczne zaokrąglone rączki, ciche koła, ograniczony skręt kierownicy. Pukylino jest malowany proszkowo, lakier jest odporny na uderzenia. Montaż Pukylino jest łatwy, instrukcję montażu można pobrać tu.

Do użytkowania tego pojazdu dziecko powinno z pomocą opiekunów umieć stać i biegać. W związku z tym, że PUKYlino jest bardzo często pierwszym pojazdem dziecka, zaleca się rodzicom asekurację malucha, zwłaszcza podczas pierwszych prób nauki jazdy. Należy z uwagą obserwować jak dziecko sobie radzi z jeździkiem, pomagając w razie niepowodzeń lub pojawienia się ewentualnych przeszkód.

Czy się różni jeździk Pukylino od pozostałych jeździków marki Puky ?

Przeczytaj nasz poradnik o jeździkach zanim kupujesz.

5-cio letnia gwarancja Puky

Teraz Twój nowy pojazd PUKY może mieć przedłużoną gwarancję do 5 lat. Gwarancja obejmuje ramę, widelec i kierownicę. Wydłużoną gwarancją objęty jest każdy pojazd zarejestrowany na stronie www.puky.pl. Gwarancja jest związana z produktem i przechodzi na nowego właściciela po jego odsprzedaniu.

Więcej informacji: https://www.puky.pl/pl/garantie .

Serwis i części zamienne

Od wielu lat, produkty Puky wyróżniają się bardzo dobrym serwisem części zamiennych. Części zamienne Puky możesz zamówić w naszym sklepie. Czytaj nasz poradnik o serwisie rowerowym Puky, dowiedz się więcej !

Ostrzeżenia

Zabawka do użytkowania wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej, na terenie płaskim i równym. Nie użytkować w pobliżu basenu ani w pobliżu innych otwartych zbiorników wodnych.

Cechy produktu:

Jeździk wyprodukowany w Niemczech.

Materiał

Rama: metal.
Koła: ciche tworzywo sztuczne.

Wymiary

Długość jeździka: 51 cm.
Szerokość jeździka: 26 cm.
Waga jeździka: 2,7 kg.
Wysokość kierownicy: 37 cm.
Wysokość siodełka: 22 cm.

Wiek

Od 12 mc.
Wzrost dziecka: od 75 do 90 cm.
Wysokość kroku dziecka: od 24 do 34 cm.
Maksymalne obciążenie: 20 kg.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 11,79zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :