• -17%

Memo Bingo Domino Przyjaciele, Djeco

DJ08131
Djeco
W magazynie, dostawa 24h
55,78 zł
67,20 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Zestaw gier planszowych dla trzylatka składający się z gry: bingo, memo, domino.

Domino składa się z 28 drewnianych płytek. Każda płytka podzielona jest na dwa pola z dwoma rysunkami. Po jednej stronie płytki znajdują się rysunki zwierzątek, a po drugiej oczka (identyczne jak na kostce do gry). Klocki rozdajemy wszystkim graczom. Osoba która rozpoczyna układa pierwszy klocek na stole, kolejni gracze dokładają pasujące klocki. Wygrywa osoba, która pierwsza pozbędzie się wszystkich klocków.

Gra bingo składa się z: 4 planszy, 24 elementów oraz koła ze strzałką do kręcenia. Gracze wybierają po 1 planszy. Kolejno kręcą strzałką. Jeżeli strzałka pokarze rysunek który mają na planszy mogą położyć obrazek w odpowiednie miejsce. Wygrywa ta osoba która pierwsza ułoży wszystkie 6 klocków na swojej planszy.

Gra memo składa się z 32 kwadratowych obrazków czyli 16 par zwierzątek. Obrazki mieszamy i rozkładamy rysunkiem do dołu. Gracze kolejno odkrywają dwa obrazki. Jeżeli obrazki mają ten sam kolor i ten sam rysunek zwierzątka para należy do gracza, jeżeli nie obrazki przykrywamy. Wygrywa osoba, która znajdzie najwięcej par.

Gry planszowe uczą cierpliwości, koncentracji, pamięci oraz zasad fair play. Zabawka jest odpowiednia dla trzylatka.

Cechy produktu:

Kolor

Niebieski.

Materiał

Tektura.

Wymiary

Pudełko: 30 x 28 x 3.5cm.

Wiek

Od 3 lat.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.