B.Toys LucKeys kluczy samochodowe zabawka interaktywna


BT-BX1227D

B Toys

W magazynie, dostawa 24h

74,00 zł

Opis produktu:

Zabawka edukacyjna składa się z 4 bezpiecznych kluczy wykonanych ze stali nierdzewnej. Każdy kluczyk ma inny wzór, który pozwala dziecku rozwijać sprawność poznawczą. Zabawka może zachęcać dziecko do zabaw z odgrywaniem ról. Tego typu zabawy są dla dzieci kształcące i pozytywnie wpływają na rozwój społeczny. Uczą je prawidłowego funkcjonowania wśród innych ludzi, przygotowują do przyjmowania różnorakich ról związanych z tożsamością płciową, rozwijają kreatywność, a czasami mają też działanie terapeutyczne.
Na głównym, największym, czerwonym kluczyku znajdują się 4 przyciski. Przycisk z trąbką - dźwięk klaksonu, przycisk z samochodem - dźwięk uruchamiania silnika, przycisk z kłódką - dźwięk zamykania i otwierania. Zabawka posiada latarkę, którą uruchamia przycisk z żarówką. Zabawka jest bezpieczna dla ząbków i dziąseł. Zabawka została wykonana z plastiku bez BPA. FunKeys Kluczyki z pilotem nie zawierają Ftalanów.Zabawka LucKeys Kluczyki Samochodowe uaktywnia dziecięcą wyobraźnie, zachęca dziecko do zabaw w odgrywanie ról. Zabawka dźwiękowa jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 3 lat.

Zabawka zapakowana w opakowanie prezentowe, nie wymaga dokupowania dodatkowych torebek/papierów prezentowych.
Do LucKeys Kluczyki Samochodowe dołączone są 2 baterie AA.

Cechy produktu:

Materiał

Plastik gwarantowany bez BPA.
Bezpieczna, atestowana stal nierdzewna.

Wielkość

Opakowanie: 15,2x6,4x21cm.

Wiek

Od 10mc.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :