Zabawa piłką jest jedną podstawowych form zabaw wszystkich dzieci, niezależnie od wieku i płci. W naszym sklepie oferujemy piłki dla niemowląt od pierwszych miesiącach życia, bezpieczne i dopasowane do potrzeb i możliwości najmłodszych zawodników!

Piłki dla niemowląt

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Piłki dla niemowląt muszą być przede wszystkim bezpieczne i atestowane. Certyfikaty bezpieczeństwa zapewniają, że maluszek się nie zadławi małymi elementami: jeżeli piłka jest pompowana, musi posiadać specjalną bardzo długą zatyczkę do zaworu. Zapewniają również, że piłka jest wykonana z materiałów i malowana takimi farbami, które niemowlak może ssać, gryźć i lizać. Piłki dla niemowląt muszą również być małe, lekkie, miękkie.

Piłki pluszowe marki Haba, Sigikid lub Lilliputiens są edukacyjne: zawierają grzechotki, gryzaki, dzwoneczki i pobudzają zmysły małego dziecka. Przedstawiają ulubione zwierzęta świata dziecięcego. Kanadyjska marka B.Toys oferuje piłki sensoryczne wykonane z bezpiecznego plastiku. Posiadają różnorodne faktury materiałów, wypustki, dodatki dźwięków. Wszystkie są bardzo kolorowe i wesołe.

Piłki marki Petit Jour Paris są małe, miękkie, wykonane ze skóropodobnego materiału i wypełnione pianką. Wyglądają jak miniaturki prawdziwych piłek sportowych. To są idealne zabawki do nauki raczkowania: piłeczki uciekają, wtedy dziecko spróbuje za nimi nadążać i usiłuje się przesunąć do przodu.