Lekarz Wee MD, B.Toys

BT-BX1230Z
B Toys
Oczekujemy na dostawę
135,00 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu

Zestaw lekarski składający się z 14 elementów niezbędnych dla pracy lekarza: podkładki pod notatki, stetoskopu, aparatu do mierzenia ciśnienia, młoteczka, przyrządu do badania uszu, termometru, opatrunku, szczypcy, strzykawki, nożyczek, identyfikatora doktora,  pagera. Gdy dziecko użyje stetoskopu usłyszy odgłos bijącego serca. Bawiąc się aparatem do mierzenia ciśnienia dziecko zobaczy jak jego wskazówka się obraca, a pager wydaje dźwięk i świeci. Całość zapakowana jest z praktyczną walizkę, która pozwoli szybko zabrać potrzebne przyrządy i szybko dotrzeć do potrzebującego pacjenta. Zabawka pobudzi dzieci do aktywności, pozwoli puścić wodze fantazji i bawić się w zabawy z odgrywaniem ról. Zabawka edukacyjna jest przeznaczona dla dzieci od osiemnastego miesiąca życia.

Uwaga: 3 baterie AG13 wmontowane  w stetoskop, 2 baterie AA potrzebne do aparatu przywoławczego nie dołączono do zestawu.

Cechy produktu:

Kolor

Wielokolorowy.

Materiał

Plastik gwarantowany bez BPA.

Wielkość

31,75x17,25x18,5cm.

Wiek

Od 18mc.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.