Lampy dla niemowlaka i dzieci

Oświetlenie jest ważnym elementem pokoju dziecięcego. W naszym sklepie, lampy wysokiej jakości: lampy wiszące, kinkiety, lampy stojące i lampki nocne. Lampki nocne to oświetlenie dodatkowe do pokoju niemowlaka i małego dziecka, świecą delikatnym rozproszonym światłem. Pozostałe lampy to typowe oświetlenie pokoju, do zabawy i czytania.

Więcej
Produkty
Pokazuje 1 - 48 z 49 elementów

Polska marka Lamps&Co oferuje szeroką gamę lamp wiszących i stojących wykonanych z drewna i bawełny. Lampy są jasne, wzory wesołe, wykonane na wysokim poziomie. Do lamp można kupić dodatkowe dekoracje jak na przykład pufy. Niemiecka marka Haba specjalizuje się w lampach wiszących i kinkietach z drewna i tworzywa sztucznego. Tworzywo sztuczne jest żaroodporne, kolorowe, można mu nadać dowolny kształt, dzięki temu lampy Haba są wyjątkowo ozdobne.

Lampki nocne służą do podświetlenia pokoju nocą. Są to małe lampki do kontaktu, lampki przytulanki lub ładne lampki stojące. Mogą świecić całą noc, nie grzeją się, i uspokoją dziecko, które się boi ciemnościami. Francuska marka L'Oiseau Bateau produkuje lampki nocne o pięknych wzorach, niektóre z pozytywką. Marka Trousselier oferuje lampiony z tańczącymi obrazami. Marka Haba zaś proponuje projektory do kontaktu. Lampki przytulanki to innowacyjny pomysł marki Pabobo: lampki są tak bezpieczne, że dzieci mogą z nimi spać :)