Kura Ophelie Książka Labirynty SmartWonders, Lilliputiens


LIP-86448

Lilliputiens

W magazynie, dostawa 24h

66,51 zł

73,90 zł

Opis produktu:

Książka Labirynt Ophelie to interaktywna książka połączona z aplikacją SmartWonders "Kurczak John zniknął". Zaniepokojona kura Ophelie szuka swojego malucha po całym, magicznym lesie Lilliputiens. Podróżując razem z Ophelie po stronach książki, za każdym razem mamy kilka ścieżek do wyboru.

Książka jest duża, z kolorowymi bohaterami z świata Lilliputiens. Aby podróżować z Ophelie, wystarczy na pierwszej stronie wybrać drogę oznaczoną kolorową strzałką z numerem. Np. wybierając różową strzałkę z nr 5, należy przejść do strony 5.

Podążając za kolorowymi strzałkami, można przemieszczać się w przód lub tył po stronach książki. Zabawa trwa do momentu, aż Ophelie odnajdzie Kurczaka Johna.

Ostrzeżenie

Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Uwaga!

Zakup zabawki umożliwia wejście do świata "SmartWonders" - wystarczy zainstalować aplikację Lilliputiens, zeskanować obrazek Kury Ophelie z prawego boku lisicy i cieszyć się z nowych możliwości jakie daje aplikacja - gry, zabawy.

Lilliputiens to zaprojektowane przez zespół kreatywnych belgijskich mam zabawki i artykuły dziecięce charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, wyjątkowymi wartościami edukacyjnymi i estetycznymi. Produktów Lilliputiens nie da się prosto opisać. Jeżeli jednak trzeba by je określić jednym słowem to jest to angielskie słowo "wonder". Ukryte niespodzianki, rozbudzające ciekawość materiały i kolory, zachęcające do zabawy kształty i ponadczasowy design sprawiają, że zarówno dzieci jak i rodzice kochają i doceniają te produkty już od 1995 roku.

Cechy produktu:

Materiał

Tektura.

Wymiary

27 x 25 x 2 cm.

Wiek

Od 3lat.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 11,79zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 2,60zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

30 Inne produkty w tej samej kategorii :