Vilac Drewniane klocki Zwierzęta 12 szt do nawlekania +18m


VIL-01504#d

Vilac

W magazynie, dostawa 24h

85,40 zł

Opis produktu:

Zestaw różnokształtnych, kolorowych, drewnianych klocków, które można nawlekać lub tworzyć z nich ładną nawlekankę: wzór Zwierzęta. Zestaw 12 klocków w kształcie zwierząt domowych, leśnych i z farmy.

Nawlekanka to zabawka motoryczna, która uczy koncentracji i pozwala rozwijać u dziecka sprawność manualną, małą motorykę. Zabawa polega na nawlekaniu na sznurek kolorowych elementów. W ten sposób dziecko ćwiczy rękę i prawidłowy chwyt. Przy okazji zabawy w nawlekanie można uczyć dziecko również kolorów, kształtów czy liczb.

Vilac to francuska firma z ponad 100 letnią tradycją. Produkuje klasyczne zabawki, głównie drewniane. Zabawki Vilac wyróżniają się wysoką jakością wykonania, oryginalnym wzornictwem i kolorystyką.

Sznurek jest wyposażony w specjalne plastikowe łączniki, które wypinają się samoczynnie w momencie mocnego pociągnięcia przez dziecko. Zabezpieczają one na wypadek zawinięcia się sznurkiem. Łączniki są atestowane, zgodne z europejską normą i dopasowane na wielkość i siłę dziecka.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno, sznurek.

Wymiary

Długość sznurka: 30 cm.
Klocki ok. 3-5 cm.

Wiek

Od 18 mc.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :