Klocki Zwierzęta do nawlekania, Vilac
Klocki Zwierzęta do nawlekania, Vilac
Klocki Zwierzęta do nawlekania, Vilac
Klocki Zwierzęta do nawlekania, Vilac

Vilac Drewniane klocki Zwierzęta 12 szt do nawlekania +18m

VIL-01504#d
Vilac
W magazynie, dostawa 24h
89,50 zł

Zapakujemy Twój prezent !
Kliknij i dowiedz się więcej

Wysyłka kurierem od 12,59zł Darmowa wysyłka od 200zł Darmowy zwrot towaru
Aktualnie brak opinii o produkcie. Napisz pierwszą opinię.

Opis produktu:

Zestaw różnokształtnych, kolorowych, drewnianych klocków, które można nawlekać lub tworzyć z nich ładną nawlekankę: wzór Zwierzęta. Zestaw 12 klocków w kształcie zwierząt domowych, leśnych i z farmy.

Nawlekanka to zabawka motoryczna, która uczy koncentracji i pozwala rozwijać u dziecka sprawność manualną, małą motorykę. Zabawa polega na nawlekaniu na sznurek kolorowych elementów. W ten sposób dziecko ćwiczy rękę i prawidłowy chwyt. Przy okazji zabawy w nawlekanie można uczyć dziecko również kolorów, kształtów czy liczb.

Vilac to francuska firma z ponad 100 letnią tradycją. Produkuje klasyczne zabawki, głównie drewniane. Zabawki Vilac wyróżniają się wysoką jakością wykonania, oryginalnym wzornictwem i kolorystyką.

Sznurek jest wyposażony w specjalne plastikowe łączniki, które wypinają się samoczynnie w momencie mocnego pociągnięcia przez dziecko. Zabezpieczają one na wypadek zawinięcia się sznurkiem. Łączniki są atestowane, zgodne z europejską normą i dopasowane na wielkość i siłę dziecka.

Cechy produktu:

Materiał

Drewno, sznurek.

Wymiary

Długość sznurka: 30 cm.
Klocki ok. 3-5 cm.

Wiek

Od 18 mc.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.


Napisz opinię
Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.