Janod Gra Memory Skarby w ogrodzie dla dzieci od 3 lat


JD-J02689

Janod

Oczekujemy na dostawę

115,00 zł

Opis produktu:

Gra pamięciowa typu memory Skarby w ogrodzie to wspaniała rozrywka dla 2 do 6 osób. Instrukcję do gry jest dostępna poniżej do pobrania.

Grę rozpoczyna najmłodszy gracz. Odkrywa on 1 kartę ze skarbem oraz 1 kartę ze znakiem zapytania i kładzie na środku stołu. Ilustracja na karcie ze skarbem oznacza rzecz, którą gracze mają odnaleźć na planszy, a karta ze znakiem zapytania wskazuje pułapkę lub ułatwienie, aktywne podczas tej tury. Następnie gracz przesuwa o jedno miejsce, w dowolnym kierunku, pole trawnika. Aby znaleźć wylosowany skarb, każdy gracz musi przesuwać pola trawnika, także powtarzając swoje ruchy, tyle razy, ile potrzeba, dopóki nie odkryje właściwego żetonu. 

Gra składa się z drewnianej planszy, 12 okrągłych kartonowych żetonów z różnymi „skarbami”, które można znaleźć w trawie, 22 kart – 12 z tymi samymi skarbami, co na żetonach, oraz dodatkowych 10 kart z pułapkami lub ułatwieniami, 48 kartonowych kwadratów, z których na planszy układa się trawnik. Zadanie polega na wykopywaniu skarbów, ukrytych w ogródku. Wygrywa ten gracz, który zbierze ich najwięcej.

Gra ta ćwiczy pamięć, koncentrację i spostrzegawczość.

Gry rozbudzają wyobraźnię, myślenie strategiczne i planowanie. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Gra została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Cechy produktu:

Zawartość zestawu

-1 drewniana plansza
-12 żetonów
-22 kart
-48 kartonowych kwadratów

Wielkość

32 x 3,5 x 32 cm.

Wiek

Od 5 lat.

Przesyłka i zwrot:

  • Wysyłka kurierem od 12,59zł
  • Darmowa wysyłka od 200zł
  • Pobranie od 3,10zł
  • Darmowy zwrot towaru
  • 60-dniowe prawo zwrotu towaru
  • Bezpłata wymiana towaru
  • Infolinia (12) 394 56 10

Zakaz kopiowania:

Wszelkie materiały (opisy, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) są objęte prawem autorskim. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie

Aktualnie brak opinii.

Napisz opinię
ukryj formularz
Ocena:
Imię:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Napisz opinię

Inne produkty w tej samej kategorii :