Fotele hamakowe La Siesta

Kołysanie i bujanie jest to ważna, konieczna dla harmonijnego rozwoju dziecka czynność. Fotele hamakowe dla dorosłych marki La Siesta są do tego idealne. Bujanie w hamaku wraz z mamą lub tatą pozwala budować więź oraz bardziej uspokaja niemowlę niż samotne bujanie w kołysce.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Bujanie dla niemowląt jest pierwszą, przyjemną aktywnością, którą pamiętają jeszcze z brzucha matki. Pozwala ono na dalsze budowanie kontaktu dziecko-mama. Bujanie niemowlaka do snu pozwala mu się uspokoić i wyciszyć emocję. Małe dzieci narażone są na duży kontakt z różnymi bodźcami dlatego kołysanie reguluje układ nerwowy niemowlaków. Huśtanie ćwiczy koordynację ruchową oraz równowagę. Bujać dziecko to wspierać jego rozwój emocjonalny i intelektualny.

Fotele hamakowe La Siesta są naturalne i ekologiczne, wykonane w 100% z bawełny i można je prać w pralce w 30 stopniach dlatego będą zapobiegać powstaniu lub rozwojowi alergii u dziecka. Fotele są dostosowane do potrzeb rodziców: można je zawiesić w środku, na zewnątrz oraz w ogrodzie. Estetyczne wykonanie, ładne i modne kolory wpasują się do każdego wnętrza, a tradycyjne, fachowe wykonanie zapewni komfort siedzenia i bujania.

W Dadum znajdziecie wszystkie potrzebne akcesoria do montażu: zestawy mocujące do drzewa, do sufitu czy między ścianami. Jeżeli zależy nam aby nie niszczyć ścian idealne będą fotele hamakowe ze stelażem. Jeżeli wybrany model nie będzie pasować do mieszkania lub maluszek nie będzie chciał się w nim bujać hamak można zwrócić lub wymienić.