Zapowiedź: jeździki Puky wkrótce dostępne !

W najbliższych dniach planujemy wprowadzić do naszej oferty pojazdy marki Puky: jeździki, rowery biegowe oraz hulajnogi.

Pełzanie, raczkowanie, pierwsze kroki, nieśmiałe próby chodzenia, a potem… wkroczenie w świat mobilności. Pierwszy rok życia dziecka to czas wielkich zmian, dlatego już teraz warto przygotować się na ten szczególny czas i j pomyśleć o zakupie pojazdu Puky!

Dziecko obok czerwonego rowerku trójkołowego Fitsch marki Puky

Jeździki Puky zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wspomóc rozwój motoryki ruchowej u maluchów, które już pewnie chodzą i rozwinęły podstawy zmysłu równowagi. W czasie użytkowania jeździka dziecko wykonuje szereg z pozoru prostych ruchów, np. odpychanie od podłoża czy wychylanie się na boki wywołane naciskiem na kierownicę, dzięki którym może efektywnie ćwiczyć koordynację ruchową i przygotować się do jazdy na rowerku biegowym.

Firma Puky oferuje trzy rodzaje jeździków dedykowanych dla konkretnych grup wiekowych. Jeździki Rutscher zostały zaprojektowane z myślą o niespełna rocznych maluchach, PUKYlino – dzieciach powyżej 12. miesiąca życia, zaś Wutch – starszych, półtorarocznych szkrabach. Pojazdy Puky zostały zaprojektowane w taki sposób, aby uczyć dziecko koordynacji ruchowej i zachęcać je do większej mobilności. Jeździki są bezpieczne w użytkowaniu i niezwykle solidne; produkcja odbywa się w niemieckich fabrykach. Producent gwarantuje wieloletni serwis części zamiennych.