Stroje dla dzieci na Halloween

Wygląda na to, że świętowanie Halloween już na stałe weszło również do naszej tradycji. Ten zwyczaj zza oceanu najbardziej lubią dzieci, ponieważ jest to okazja do przebieranek i zabawy. Zwykle inspiracją są mroczne postaci z bajek, złe charaktery i przerażające stwory. To, co tajemnicze, często jest najbardziej interesujące. Maluchy chcą zatem na chwilę przenieść się do nierealnego świata, w którym mogą stać się kim tylko chcą. A jeżeli przy tej okazji dostaną garść cukierków – zabawa będzie tym bardziej udana!

Dla dziewczynki

Małe damy pragną wczuć się w rolę czarownicy, ale w tym samym momencie chcą nadal wyglądać jak księżniczki. Mamy propozycję kompromisu. Sukienka dla czarownicy utrzymana jest w mrocznych kolorach – czerni i fiolecie. Na przodzie znajduje się ozdobny panel z wzorem pajęczyny. Dół, złożony z kilku warstw materiału, układa się jak w stroju księżniczki. Zauważmy, że w baśniach złe charaktery nie zawsze są brzydkimi staruszkami. To często piękne, pewne siebie kobiety, które wyglądają pięknie, jak choćby zła Królowa z baśni o Królewnie Śnieżce. Nasz strój będzie bardziej tajemniczy, jeżeli dołączymy do niego płaszcz czarownicy. Okrywa on ramiona, ale również posiada kaptur. Dopełnieniem przebrania jest czarno-fioletowy kapelusz z tiulowymi ozdobami.

https://www.dadum.pl/stroj-czarownicy-cara-dla-dzieci-czarna-sukienka-souza.html
https://www.dadum.pl/plaszcz-czarownicy-cara-stroj-dla-dzieci-na-halloween-souza.html
https://www.dadum.pl/kapelusz-czarownicy-3-10-lat-souza-for-kids-103607.html

Dla chłopca

Nie tylko dziewczynki lubią przebierać się na Halloween. Chłopcy również pragną wcielić się w rolę czarnego charakteru. Czarodzieje są tajemniczy, mają ukryte moce i władzę nad ludźmi. Dlatego tak bardzo pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Płaszcz czarownika prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Czarny materiał ozdobiony został złotą lamówką oraz naszywkami o różnych kształtach. Przy szyi znajduje się efektowne zapięcie, które nie tylko jest praktyczne, ale i wygląda ciekawie. Do peleryny dobieramy kapelusz w tym samym stylu – czarny, ze złotą lamówką i naszywkami. Do takich elementów wystarczy dobrać czarnym neutralny strój i można ruszać na Halloweenową zabawę.

https://www.dadum.pl/plaszcz-czarownika-rozmiar-4-8-lat-souza.html
https://www.dadum.pl/kapelusz-czarodzieja-dla-dzieci-souza.html

Uniwersalnie

Nie zawsze dzieci mogą przebrać się w pełen strój bądź po prostu nie są tym zainteresowane. Warto wtedy sięgnąć po gadżety, które można wykorzystać w różnych sytuacjach. Dzieci lubią malunki na twarzy. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką kredki do malowania na ciele. Za ich pomocą stworzymy upiorny makijaż, czy namalujemy na skórze pajęczynę lub pająki. Do tego wystarczy dobrać dla dziewczynki tematyczną ozdobę do włosów, a dla chłopca płaszcz. Mogą wykorzystać je zarówno podczas zabawy w domu, jak i na różnego rodzaju imprezach.

https://www.dadum.pl/grube-kredki-do-malowania-twarzy-grim-tout.html
https://www.dadum.pl/spinka-dla-dzieci-annemarie-czarna-souza.html
https://www.dadum.pl/peleryna-rycerza-dragon-przebranie-stroj-dla-dzieci-liontouch.html?search_query=peleryna&results=2