Przygotowania do Andrzejek część 1 – strój

W październiku opisywałam stroje idealne na Halloween w tym wpisie o przygotowaniach do Andrzejek 🙂

Każdy bal w przedszkolu, szkole, a także ten organizowany w domu jest dla dziecka niezwykłym wydarzeniem. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy chcą w tym dniu wyglądać pięknie. Dlatego pierwszym ważnym zadaniem jest wybór stroju.

Stroje są podzielone według kategorii wiekowej. Znajdziemy strój dla mniejszych dzieci, odpowiednie dla dzieci od 3 do 4 lat. Pasują na dzieci noszące rozmiar 98-104.  Rozmiar większy jest odpowiedni dla dzieci od 4, 5 roku życia do 7 lat. Pasują na dzieci noszące rozmiar 110-122.

Małe modnisie mogą być księżniczką, wróżką, syrenką lub motylkiem. Góra stroju księżniczki wykonana jest z elastycznego materiału dlatego ładnie przylega do ciała. Dół zazwyczaj jest wykonany z kilku warstw tiulu, pod spodem jest poszewka. Księżniczka może zdecydować się na białą lub różową kreacje.

strój księżniczki Aisha 5-7 lat

Shira 5-7 lat strój księżniczki, Rose & Romeo

Strój Syrenki jest niebieski, zdobią go cekiny oraz piękny długi ogon.

Syrena Marina strój dla dzieci, Rose & Romeo

Dopełnieniem stroju będą piękne, cekinowe baletki. Dostępne są dwa kolory: różowy oraz srebrny. Możemy wybrać buciki w rozmiarze od 24 do aż 32.

Baletki Lilly, różowe cekiny, Rose & Romeo

Mały mężczyzna może być Księciem Louis, Piratem, Rycerzem lub Indianinem. Stroje składają się z  dwóch części: spodni oraz bluzki.

Strój Indianin

Stroje marki Rose & Romeo i marki Souza For Kids charakteryzują się wysoką jakością materiału. Ubrania się bardzo ładnie dopasowują, są wygodne i komfortowe ponieważ są w dużej części wykonane z naturalnych materiałów.