Prezent dla 3 latka: bestseller stycznia

Drewniany banan był najlepiej sprzedającą się zabawką w styczniu 2018 w sklepie Dadum.pl.

W styczniu w sklepie Dadum.pl najpopularniejszą zabawką kupowaną dla 3 latków był….. drewniany banan. Bestsellerowy banan jest jedną z wielu zabawek owoców, produkowanych przez niemiecką firmę HABA. Banan ma 6 cm długości, wykonany jest z drewna bukowego i bezpiecznych dla dziecka materiałów. Pomalowany i wykończony został przy użyciu farb ekologicznych. Wygląda bardzo smakowicie!

Trzylatki bardzo lubią bawić się w odgrywanie ról, w których chętnie korzystają z zabawek będącymi odpowiednikami przedmiotów, z jakimi spotykają się na co dzień. Odgrywają codzienne sytuacje i naśladują zachowanie dorosłych — gotowanie, karmienie (lalki) czy kupowanie w sklepie. W ten sposób przez zabawę nabywają wiele umiejętności społecznych. Banan i inne owoce HABA są świetnymi rekwizytami do tego typu zabaw.

Zabawa owocami z drewna może również zachęcić niejadka do częstszego kosztowania owoców (np. skoro lalka lubi banany, to ja też spróbuję!). Banany z drewna  można kupować osobno lub łączyć je w większe zestawy prezentowe np. z kuchnią HABA.